Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Kultúrne a športové akcie ku dňu 2. 6. 2018

1.6. - 30.9.2018  

fotosutaz_2018.jpg

región

Fotosúťaže “Môj zážitok v Regióne GRON”

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región GRON organizuje 2. ročník fotosúťaže s názvom “Môj zážitok v Regióne GRON”
OOCR Región GRON sa opäť rozhodla dať priestor širokej verejnosti prostredníctvom fotosúťaže, v ktorej každý zapojený môže ukázať svoje bystré oko a talent na fotografovanie. Ak sa radi túlate po Regióne GRON, zachytávate jeho krásy a atmosféru, máte chuť svoje zážitky zdieľať s ostatnými a tiež by ste sa chceli podieľať na jeho propagácii, ste to práve Vy, kto by sa mal do našej fotografickej súťaže zapojiť. Každý súťažiaci sa môže do súťaže zapojiť maximálne s 3 amatérskymi fotografiami.
Cieľom súťaže je propagácia členských obcí, členských a partnerských subjektov OOCR Región GRON prostredníctvom fotografií, ktoré zachytávajú jedinečnosť kultúry, folklóru, prírody, športu, tradícií či zábavy stredného Pohronia.
Súťažné fotografie môžete zasielať od 1.6. do 30.9. 2018 vrátane na manager.regiongron@gmail.com, verejné hlasovanie prebehne od 1.10. do 15.10. 2018 do 9:00 hod na www.facebook.com/regiongron. Výsledky fotosúťaže budú zverejnené 15.10. 2018 počas dňa priamo na stránke www.facebook.com/regiongron a na webe www.regiongron.sk.

Viac informácií o PODMIENKACH SÚŤAŽE nájdete na webe www.regiongron.sk v časti Novinky!


 

2.6.2018   10:30

web_MDD_2018.jpg

Verejné detské ihrisko na sídlisku

Mesto deťom

Milé deti!
Berte sestru, brata, mamku, otca...a príďte na veľkú oslavu Vášho sviatku dňa detí v sobotu 02.06. na detské ihrisko na sídlisku. O 10.30 hod. začujete čarovný zvon, to príde k nám divadlo Clipperton. Zoznámite sa s chlapcom, ktorý v chaos všetko zmení, je teda riadne popletený, a preto ho všetci volajú Polepetko. Nové tanečné kroky, hry a súťaže, šikovné rúčky v tvorivých dielňach, maľovanie na tvár, či skákanie na nafukovacích hradoch, to všetko bude v sobotu povolené. A to nie je všetko! Dopravné ihrisko, ukážky práce príslušníkov policajného zboru, prezentácia B.R.S klubu Žarnovica a tanečného krúžku z CVČ v Žarnovici tiež nebudú chýbať. A na záver skvelého dňa si budete môcť zatancovať a zaspievať s domácou detskou skupinou Limetka. A možno... príde aj kúzelník 😊 Podujatie Mesto deťom pre Vás pripravilo Mesto Žarnovica v spolupráci s Mestským mládežníckym parlamentom, organizáciou Laura, združenie mladých- stredisko Žarnovica, Centrom voľného času a Základnou umeleckou školou.
Tešíme sa na Vás!


 

dnes je: 13.12.2018

meniny má: Lucia

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka