Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Kultúrne a športové akcie ku dňu 8. 7. 2018

1.6. - 30.9.2018  

fotosutaz_2018.jpg

región

Fotosúťaže “Môj zážitok v Regióne GRON”

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región GRON organizuje 2. ročník fotosúťaže s názvom “Môj zážitok v Regióne GRON”
OOCR Región GRON sa opäť rozhodla dať priestor širokej verejnosti prostredníctvom fotosúťaže, v ktorej každý zapojený môže ukázať svoje bystré oko a talent na fotografovanie. Ak sa radi túlate po Regióne GRON, zachytávate jeho krásy a atmosféru, máte chuť svoje zážitky zdieľať s ostatnými a tiež by ste sa chceli podieľať na jeho propagácii, ste to práve Vy, kto by sa mal do našej fotografickej súťaže zapojiť. Každý súťažiaci sa môže do súťaže zapojiť maximálne s 3 amatérskymi fotografiami.
Cieľom súťaže je propagácia členských obcí, členských a partnerských subjektov OOCR Región GRON prostredníctvom fotografií, ktoré zachytávajú jedinečnosť kultúry, folklóru, prírody, športu, tradícií či zábavy stredného Pohronia.
Súťažné fotografie môžete zasielať od 1.6. do 30.9. 2018 vrátane na manager.regiongron@gmail.com, verejné hlasovanie prebehne od 1.10. do 15.10. 2018 do 9:00 hod na www.facebook.com/regiongron. Výsledky fotosúťaže budú zverejnené 15.10. 2018 počas dňa priamo na stránke www.facebook.com/regiongron a na webe www.regiongron.sk.

Viac informácií o PODMIENKACH SÚŤAŽE nájdete na webe www.regiongron.sk v časti Novinky!


 

7.7. - 8.7.2018   15:00

plocha-draha-jul-plagat.jpg

Mestský športový areál

Pohár dvojíc do 19 rokov a Majstrovstvá ČR juniorských družstiev

Plochodrážna sezóna beží naplno a aj Speedway Club Žarnovica pripravuje ďalšie preteky. Špecialitou bude tentoraz víkend, kedy sa do Žarnovice dostavia tí najtalentovanejší mladí plochodrážnici z Európy, aby bojovali o Európsky pohár dvojíc do 19 rokov. Práca SC Žarnovica s mládežou a výchovou nových plochodrážnikov bola tak docenená Svetovou motocyklovou federáciou, ktorá mu pridelila novovzniknutú súťaž určenú pre nastupujúcu generáciu kvalitných plochodrážnikov. V sobotu 7. júla bude Žarnovica prvýkrát vo svojej histórii svedkom dekorácie víťazov významného európskeho šampionátu. Na štart sa postavia dvojice z Dánska, Poľska, Švédska, Lotyšska, Nemecka, Českej republiky a Slovenska.

Na druhý deň bude pokračovať juniorský víkend Majstrovstvami ČR juniorských družstiev, kedy sa o titul budú snažiť tímy z Prahy, Pardubíc, Žarnovice a ďalších klubov. Na našej dráhe tak za dva dni spoznáme najprv európskych a potom českých šampiónov v juniorských súťažiach. Po obidva dni sa začína od 15.00 hod.


 

dnes je: 22.1.2019

meniny má: Zora

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka