Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Kultúrne a športové akcie ku dňu 5. 8. 2018

1.6. - 30.9.2018  

fotosutaz_2018.jpg

región

Fotosúťaže “Môj zážitok v Regióne GRON”

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región GRON organizuje 2. ročník fotosúťaže s názvom “Môj zážitok v Regióne GRON”
OOCR Región GRON sa opäť rozhodla dať priestor širokej verejnosti prostredníctvom fotosúťaže, v ktorej každý zapojený môže ukázať svoje bystré oko a talent na fotografovanie. Ak sa radi túlate po Regióne GRON, zachytávate jeho krásy a atmosféru, máte chuť svoje zážitky zdieľať s ostatnými a tiež by ste sa chceli podieľať na jeho propagácii, ste to práve Vy, kto by sa mal do našej fotografickej súťaže zapojiť. Každý súťažiaci sa môže do súťaže zapojiť maximálne s 3 amatérskymi fotografiami.
Cieľom súťaže je propagácia členských obcí, členských a partnerských subjektov OOCR Región GRON prostredníctvom fotografií, ktoré zachytávajú jedinečnosť kultúry, folklóru, prírody, športu, tradícií či zábavy stredného Pohronia.
Súťažné fotografie môžete zasielať od 1.6. do 30.9. 2018 vrátane na manager.regiongron@gmail.com, verejné hlasovanie prebehne od 1.10. do 15.10. 2018 do 9:00 hod na www.facebook.com/regiongron. Výsledky fotosúťaže budú zverejnené 15.10. 2018 počas dňa priamo na stránke www.facebook.com/regiongron a na webe www.regiongron.sk.

Viac informácií o PODMIENKACH SÚŤAŽE nájdete na webe www.regiongron.sk v časti Novinky!


 

5.8.2018   15:00

plocha-draha-august-plagat.jpg

Šporotvý areál Žarnovica

Československá Extraliga

V nedeľu 5. augusta bude žarnovická plochá dráha po piatykrát vo svojej histórii svedkom pretekov československej Extraligy. Na náš ovál sa zídu najlepšie tímy z Čiech – Pardubice, Praha, Slaný, ktoré zvedú súboje so Žarnovicou o ligové body. Fanúšikovia sa tak môžu opäť tešiť na jazdcov ako Václav Milík, Josef Franc, Eduard Krčmář, Matěj Kůs a ďalší, ktorí patria medzi to najlepšie čo česká plochá dráha v posledných rokoch ponúka. Určite nebudú chýbať ani kvalitné zahraničné posily z Poľska. Za domáci celok by sa mal prvýkrát v sezóne predstaviť aj Martin Vaculík. Pôjde o jeho prvý a pravdepodobne aj posledný štart v tejto sezóne na pretekoch v Žarnovici. Spolu s ním budú žarnovické farby hájiť najlepší domáci pretekári doplnení kvalitným poľským plochodrážnikom Adrianom Galom.

Príďte povzbudiť našich plochodrážnikov a nenechajte si ujsť jedinú možnosť vidieť Maťa Vaculíka v tejto sezóne na našom ovále. Preteky sa začínajú o 15.00 hodine.


 

dnes je: 25.4.2019

meniny má: Marek

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka