Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Oznamy vyhlásené v mestskom rozhlase dňa 2.10.2019

rozhlas

 


 

Oznamy vyhlásené v mestskom rozhlase dňa 2.10.2019Vytlačiť
 

Oddelenie kultúry, mládeže a športu MsÚ Žarnovica Vás srdečne pozýva na 12. ročník súťaže O najkrajšiu tekvicu, ktorá sa bude konať už dnes 2. októbra 2019 o 17.00 hod.  v parku na Ul. Andreja Sládkoviča. Registrácia súťažiacich sa bude konať od 16.00 hod. Základnou podmienkou účasti v súťaži je opäť priniesť alebo iným spôsobom dopraviť tekvicu, ktorá bude niečím zvláštna a jedinečná. Súčasťou programu bude interaktívna kúzelnícka show s Petrom Šestákom, ktorý je známy z jeho vlastnej TV relácie ˮKúzlovanie“. Pripravené je aj občerstvenie v podobe tekvicovej polievky. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v kultúrnom dome. Tešíme sa na Vás!

 

V mene organizátorov, ktorými sú Mesto Žarnovica a Športový klub Revištské Podzámčie, vás  pozývame na súťaž REVIŠTSKÝ POHÁR v stolnom tenise, ktorý sa uskutoční v sobotu  5. októbra v čase od 8.30 h. v Kultúrnom dome v mestskej časti Revištské Podzámčie.

Súťažiť budú jednotlivci muži i ženy, bez rozdielu kategórií, a to 15-roční a starší, resp. 15-ročné a staršie,  a podľa záujmu a možností, bude súťaž vo štvorhrách.  Štartovné je 2,- € za osobu v súťaži jednotlivcov a rovnako tak 2,- € za dvojicu v štvorhrách. V oboch kategóriách bude ocenená športovým pohárom najlepšia štvorica a zvlášť budú ocenení aj najúspešnejší  muž i najúspešnejšia žena z občanov mestskej časti Revištské Podzámčie. Tri najúspešnejšie dvojice budú ocenené medailami.     

Prezentácia záujemcov bude  v deň konania na mieste súťaže v čase od 8.30 do 9.00 hod.  Ďalšie informácie sú na webom sídle mesta, resp. budú poskytnuté osobne na OKMŠ MsÚ.  Organizátori sa tešia na hojnú účasť.

 

N.o.Stefani, Mestský mládežnícky parlament Žarnovica, mesto Žarnovica, partneri a sponzori Vás srdečne pozývajú na SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE CHILLOUT ZÓNY ŽARNOVICA!

Pozývame Vás v sobotu 5.10.2019 o 15.30 hod. do priestorov vedľa Základnej školy Žarnovica. Chillout Zóna bude miesto pre Váš oddych, relax a zároveň aj nový priestor v meste, ktorý Vám umožní schovať sa pred ostrým slnkom a oddychovať v prírodnom prostredí. Tešiť sa môžete aj na aktivity pre deti, ktoré zabezpečí Detský kútik Stefani, aj na skvelý akustický koncert kapely Virvar a taktiež aj na občerstvenie vo forme skvelého gulášu, ktorý si môžete zakúpiť dobrovoľným príspevkom na Chillout Zónu.

Na všetkých sa veľmi tešíme :)  

 

         „JESENNÉ  UPRATOVANIE“

Mesto Žarnovica vyhlasuje zber objemného odpadu z domácností  a konárov z orezávania stromov pod názvom „JESENNÉ UPRATOVANIE“, ktoré sa uskutoční  najskôr v mestských častiach v  dňoch od 03.10. do 05.10.2019. Objemný odpad a konáre z orezávania  stromov je potrebné uložiť pred brány rodinných domov na miesto pri zberných nádobách na komunálny odpad. Občania mestských častí bývajúci na nedostupných miestach uložia objemný odpad a konáre z orezávania stromov na miesta k   1100 l zberným nádobám, do ktorých odovzdávajú zmesový komunálny odpad.

Medzi objemný odpad, ktorý sa bude zbierať patrí : postele, skrine, sedačky, matrace, koberce, parkety a pod., ako aj sanita (napr. umývadlo, vaňa, WC, keramika a iné). Upozorňujeme obyvateľov, že je zakázané pred brány rodinných domov ukladať drobný stavebný odpad, pneumatiky, elektroodpad, nebezpečný odpad, trávu, lístie, burinu zo záhrad v akejkoľvek forme – tento nebude odvezený !!!

Jesenné upratovanie v meste Žarnovica sa uskutoční v dňoch od 10.10. – 12.10.2019.                                                                             

Spoločnosť Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o., hľadá operátorov výrobných liniek na pozíciu:

NASTAVOVAČ STROJOV

mzda od 730€/brutto prípadne dohodou podľa skúsenosti uchádzača.

Náplň práce: Nastavovanie parametrov vstrekolisu  ich sledovanie a optimalizáciu podľa výrobných potrieb. Výmena foriem na stroji a ich základná údržba. Spoločnosť ponúka  zamestnanecké výhody. Bližšie informácie získate na Tel.: 0915 843 754,

Profesijný životopis posielajte na adresu:

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o., Železničný rad 40, Nová Baňa

mailom na : zuzana.sykorova@tristone.com alebo osobne na personálnom oddelení spoločnosti každý pracovný deň.

 

NBS - Múzeum mincí a medailí Kremnica

pozýva na výstavu  DIALÓG S LINKOU -  Stanislav Lubina / Jozef Vydrnák

Termín vernisáže: 3. októbra (štvrtok) 2019 o 16.00 hod.

Miesto konania: NBS – Múzeum mincí a medailí Kremnica, galéria, Štefánikovo nám. 33/40, Kremnica

Trvanie výstavy: 3. 10. – 30. 11. 2019

Bližšie informácie o výstave nájdete na web-stránke múzea.

Tešíme sa na stretnutie!

 

Denné centrum pre seniorov Žarnov, pozýva  svojich členov na kultúrno spoločenskú akciu – „Úcta k starším“ ktorá sa uskutoční dňa 11. októbra 2019 o 15,30 hod. v jedálni ZŠ na Ul. Fraňa Kráľa v Žarnovici. Vstupné vo výške 3 € môžete zaplatiť v dennom centre do nedele 6.10.2019.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka