Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Oznamy vyhlásené v mestskom rozhlase dňa 3.10.2019

rozhlas

 


 

Oznamy vyhlásené v mestskom rozhlase dňa 3.10.2019Vytlačiť
 

         „JESENNÉ  UPRATOVANIE“

Mesto Žarnovica vyhlasuje zber objemného odpadu z domácností  a konárov z orezávania stromov pod názvom „JESENNÉ UPRATOVANIE“, ktoré sa uskutoční  najskôr v mestských častiach v  dňoch od 03.10. do 05.10.2019. Objemný odpad a konáre z orezávania  stromov je potrebné uložiť pred brány rodinných domov na miesto pri zberných nádobách na komunálny odpad. Občania mestských častí bývajúci na nedostupných miestach uložia objemný odpad a konáre z orezávania stromov na miesta k   1100 l zberným nádobám, do ktorých odovzdávajú zmesový komunálny odpad.

Medzi objemný odpad, ktorý sa bude zbierať patrí : postele, skrine, sedačky, matrace, koberce, parkety a pod., ako aj sanita (napr. umývadlo, vaňa, WC, keramika a iné). Upozorňujeme obyvateľov, že je zakázané pred brány rodinných domov ukladať drobný stavebný odpad, pneumatiky, elektroodpad, nebezpečný odpad, trávu, lístie, burinu zo záhrad v akejkoľvek forme – tento nebude odvezený !!!

Jesenné upratovanie v meste Žarnovica sa uskutoční v dňoch od 10.10. – 12.10.2019.   

 

N.o.Stefani, Mestský mládežnícky parlament Žarnovica, mesto Žarnovica, partneri a sponzori Vás srdečne pozývajú na SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE CHILLOUT ZÓNY ŽARNOVICA!

Pozývame Vás v sobotu 5.10.2019 o 15.30 hod. do priestorov vedľa Základnej školy Žarnovica. Chillout Zóna bude miesto pre Váš oddych, relax a zároveň aj nový priestor v meste, ktorý Vám umožní schovať sa pred ostrým slnkom a oddychovať v prírodnom prostredí. Tešiť sa môžete aj na aktivity pre deti, ktoré zabezpečí Detský kútik Stefani, aj na skvelý akustický koncert kapely Virvar a taktiež aj na občerstvenie vo forme skvelého gulášu, ktorý si môžete zakúpiť dobrovoľným príspevkom na Chillout Zónu.

Na všetkých sa veľmi tešíme :)  

 

Spoločnosť Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o., hľadá operátorov výrobných liniek na pozíciu:

NASTAVOVAČ STROJOV

mzda od 730€/brutto prípadne dohodou podľa skúsenosti uchádzača.

Náplň práce: Nastavovanie parametrov vstrekolisu  ich sledovanie a optimalizáciu podľa výrobných potrieb. Výmena foriem na stroji a ich základná údržba. Spoločnosť ponúka  zamestnanecké výhody. Bližšie informácie získate na Tel.: 0915 843 754,

Profesijný životopis posielajte na adresu:

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o., Železničný rad 40, Nová Baňa

mailom na : zuzana.sykorova@tristone.com alebo osobne na personálnom oddelení spoločnosti každý pracovný deň.

 

Denné centrum pre seniorov Žarnov, pozýva svojich členov na kultúrno spoločenskú akciu – „Úcta k starším“ ktorá sa uskutoční dňa 11. októbra 2019 o 15,30 hod. v jedálni ZŠ na Ul. Fraňa Kráľa v Žarnovici. Vstupné vo výške 3 € môžete zaplatiť v dennom centre do nedele 6.10.2019.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka