Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2008

Najlepšie umiestnenie členov v roku 2008


09.02. Regionálna strelecká liga mládeže – II.kolo
Vzduchová puška 30 rán
Kategória žiačky : 2. Dominika Piecková

29.02. Regionálna strelecká liga mládeže III.kolo a Majstrovstvá regiónu
Vzduchová puška 30 rán
Kategória žiačky : 1. Dominika Piecková

Konečné poradie Regionálnej streleckej ligy mládeže
Kategória žiačky : 2. Dominika Piecková

01.03. Majstrovstvá regiónu
Vzduchová puška 60 rán
Kategória juniori, muži, seniori : 4. Anton Kukla

13.04. Cena ZO SZTŠ Slovalco Žiar nad Hronom
Veľkokalibrová pištoľ 20 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórii : 3. Peter Haring
Malokalibrová pištoľ 20 rán, bez rozdielu kategórií : 3. Peter Haring
4. Anton Kukla

27.04. Žarnovická ľubovolka
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií : 2. Peter Haring
5. Anton Kukla

04.05. Cena obce Rudno nad Hronom
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií : 3. Peter Haring
4. Anton Kukla

10.05. Žarnovická malokalibrovka
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória senioriA : 5. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB : 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT)
3. Milan Rakovský

24.05. Májová cena
Situačná streľba, veľkokalibrová pištoľ, bez rozdielu kategórií : 4. Peter Haring
Situačná streľba, veľkokalibrová pištoľ – duel (súboj),
bez rozdielu kategórií : 4.-5. Peter Haring

01.06. Cena ZO SZTŠ Slovalco Žiar nad Hronom
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória muži : 4. Peter Reck
Kategória senioriB : 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT)
2. Milan Rakovský

08.06. Memoriál Ing. Ivana Lauku
Malokalibrová pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií : 4. Anton Kukla
5. Ľubomír Budinský

22.06. Majstrovstvá SZTŠ regiónu
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória muži : 4. Peter Reck
Kategória seniori : 2. Anton Kukla (splnený limit III.VT)
Ľubovoľná malokalibrovka 60 rán
Kategória muži : 5. Peter Reck
Kategória seniori : 2. Anton Kukla (splnený limit III.VT)
5. Ľubomír Budinský

13.08. Cena obce Kozárovce
Situačná streľba, malokalibrová pištoľ, bez rozdielu kategórií: 2. Ľubomír Budinský
4. Roman Repiský
5. Ján Repiský
Situačná streľba, malokalibrová pištoľ – duel (súboj), bez rozdielu kategórií :
2. Ján Repiský
3.-4. Ľubomír Budinský
5.-8. Roman Repiský

20.07. Pohár primátora mesta Banská Štiavnica
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória juniori, muži : 5. Peter Reck
Kategória senioriA : 5. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB : 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT)
2. Milan Rakovský

17.08. O putovný pohár SNP
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória senioriB : 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT)

31.08. Cena ZO SZTŠ Liba Banská Štiavnica
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória juniori, muži : 3. Michal Piecka
Kategória senioriA : 5. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB :
1. Anton Kukla (splnený limit III.VT)
4. Milan Rakovský


06.09. Cena KLM Žarnovica
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória kadeti, juniori, muži : 5. Michal Piecka
Kategória senioriA : 3.Ľubomír Budinský
Kategória senioriB : 1.Anton Kukla (splnený limit III.VT)
4.Milan Rakovský

21.09.Cena ZO SZTŠ Liba Banská Štiavnica
Veľkokalibrová pištoľ 20 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií: 4.Ľubomír Budinský
5.Anton Kukla
Malokalibrová pištoľ 20 rán, bez rozdielu kategórií : 4. Anton Kukla

28.09. Cena PLASTY Žarnovica
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória senioriA : 5. Pavel Ozang
Kategória senioriB : 1.Anton Kukla (splnený limit III.VT)

04.10. Žarnovická cena
Veľkokalibrová pištoľ 30 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií
4. Igor Bohuš


11.10. Záverečná dvadsiatka

Športová malokalibrovka 20 rán
Kategória st. žiaci, st. žiačky, dorast:
2. Dominika Piecková

Ľubovoľná malokalibrovka 20 rán
Kategória kadeti,juniori, muži:
5.Michal Piecka
Kategória senioriA:
5.Pavol Ozang
Kategória senioriB:
1.Anton Kukla
3.Milan Rakovský
 

 

07.12. Kolkárske majstrovstvá regiónu členov SZTŠ
20 hodov do plných

3-členné družstvá :
I. Žarnovica (Michal Závalec, Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský)

Jednotlivci :
Kategória kadetky,juniorky,ženy,seniorky : 5. Jolana Piecková
Kategória kadeti,juniori, muži : 4. Michal Piecka
Kategória senioriA :
1. Jaroslav Krnáč
2. Ladislav Závalec
Kategória senioriB :
1. Ivan Kunský
2. Milan Rakovský 
 

Žiačky pri streľbe v Regionálnej streleckej lige mládeže

 

 

 

Žiačky pri streľbe v Regionálnej streleckej lige mládeže. V popredí Dominika Piecková, regionálna majsterka v disciplíne VzPu 30.

 

 

 

 

 

V súťaži Žarnovická malokalibrovka, ktorej usporiadateľom bola ZO SZTŠ Žarnovica

 

 

 

V súťaži Žarnovická malokalibrovka, ktorej usporiadateľom bola ZO SZTŠ Žarnovica a ceny boli hradené z rozpočtu mesta Žarnovica, boli najúspešnejšími (stojaci zľava) Ing. Jozef Gocník, Slávka Pročková, JUDr. Miroslav Sabaka, Elena Šinkovičová st., Peter Lupták st., Ľubomír Drbohlav, Milan Rakovský, (v podrepe zľava) Ján Bartoš, Peter Lupták ml., Ivan Bublák a Anton Kukla.

 

 zľava Peter Haring, JUDr. Miroslav Sabaka a Dušan Bublák

 

 

Trojica najúspešnejších v súťaži Žarnovická ľubovolka (zľava Peter Haring, JUDr. Miroslav Sabaka a Dušan Bublák), ktorej organizátorom bola ZO SZTŠ Žarnovica.

 

 

 

 

 

 Šestica súťažiacich členov ZO SZTŠ Žarnovica

 

 

Šestica súťažiacich členov ZO SZTŠ Žarnovica v súťaži Cena KLM (zľava) Milan Rakovský, Pavel Ozang, Anton Kukla, Ing. Štefan Švihla, Michal Piecka a Ľubomír Budinský.

 

 

 

 

 

 Dvanástka najúspešnejších v súťaži Cena PLASTY Žarnovica

 

 

 

Dvanástka najúspešnejších v súťaži Cena PLASTY Žarnovica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Igor Bohuš

 

 

 

 

 

Igor Bohuš – najúspešnejší člen ZO SZTŠ Žarnovica v súťaži Žarnovická cena a súčasne „Majster ZO SZTŠ Žarnovica“ v disciplíne veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN

 

 

 

 

 

 

Podstatná časť účastníkov súťaže Záverečná dvadsiatka

 

 

 

 

Podstatná časť účastníkov súťaže Záverečná dvadsiatka

 

 

 

 

 

 Pätnástka najúspešnejších jednotlivcov

 

 

 

Pätnástka najúspešnejších jednotlivcov v Kolkárskych majstrovstvách regiónu členov SZTŠ konaných 07.12.2008 v Žarnovici

 

 

 

 

  (zľava) L. Závalec, I. Krnáč a I. Kunský

 

 

 

Najlepšia trojica „Majstrovstiev ZO SZTŠ Žarnovica“ v kolkoch v roku 2008 (zľava) L. Závalec, I. Krnáč a I. Kunský

 

 

 

 

 

 Za rok 2008 bolo poradie úspešnosti členov v rámci ZO nasledovné:

- v športovej streľbe v puškových disciplínach:
1. Kukla Anton st.
2. Budinský Ľubomír
3.-4. Piecková Dominika
     Rakovský Milan

- v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:
1. Budinský Ľubomír
2. Haring Peter
3. Kukla Anton st.

- v nestreleckých disciplínach takto :
1. Závalec Ladislav
2. Krnáč Jaroslav
3.-4. Kunský Ivan
    Rakovský Milan

 

d.) celkové vyhodnotenie členov:
1. Kukla Anton st.
2. Budinský Ľubomír
3. Haring Peter
4. Repiský Roman
5. Rakovský Milan
6. Repiský Ján (53)
7. Bohuš Igor
8. Závalec Ladislav
9. Krnáč Jaroslav
10. Piecková Dominika
 


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka