Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2010

Najlepšie umiestnenia členov ZO v roku 2010

28.02. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní
Vzduchová puška 40 rán
Kategória senioriA: 5. Pavel Ozank
Kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 3. Milan Rakovský

27.03. Veľkonočná cena
Kolky 20 hodov do plných
3 – členné družstvá:
1. Žarnovica „A“ (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)
4. Žarnovica „B“ (Anton Kukla, Jozef Piecka, Milan Rakovský)
Jednotlivci:
Kategória senioriA: 1. Jaroslav Krnáč, 5. Jozef Piecka
Kategória senioriB: 1. Ladislav Závalec, 2. Ivan Kunský, 3. Milan Rakovský, 5. Anton Kukla
Dodatková súťaž:
2 hody do plných, bez rozdielu kategórií:
3. Ladislav Závalec, 4. Milan Rakovský, 5. Ivan Kunský
 

18.04. Cena ZO SZTŠ Slovalco Žiar nad Hronomsztš
Veľkokalibrová pištoľ 20 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
3. Peter Haring, 5. Anton Kukla
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií:
3. Peter Haring, 4. Igor Bohuš, 5. Anton Kukla

25.04. Žarnovická ľubovoľka
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring, 2. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank, 5. Ľubomír Budinský
Na fotografii súťažiaci členovia ZO SZTŠ Žarnovica (zľava) Ľ. Budinský, P. Haring, R. Repiský, A. Kukla, J. Repiský a P. Ozank.
 

01.05. Cena obce Rudno nad Hronom
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií: 1. Peter Haring, 3. Igor Bohuš, 4. Ľubomír Budinský, 5. Anton Kukla

 

15.05. Otváracia malokalibrovkaNa fotografii tucet najlepších strelcov súťaže: (v podrepe zľava) E. Šinkovičová st., S. Pročková, E. Šinkovičová ml., (stojaci vpredu zľava) P. Ozank, J. Gocník, A. Kukla, Ľ. Drbohlav, J. Bartoš, (stojaci vzadu zľava) I. Lipták, I. Bublák, P. Lupták ml. a P. Lupták st.
Štandardná malokalibrovka 20 z 25
Kategória dorastenci, dorastenky, kadetky, juniorky, ženy, seniorky: 4. Juraj Zliechovec, 5. Dominika Piecková
Ľubovoľná malokalibrovka 20 z 25
Kategória kadeti, juniori, muži: 4. Michal Piecka
Kategória senioriA : 4. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB : 1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský 
 

 

Na fotografii tucet najlepších strelcov súťaže: (v podrepe zľava) E. Šinkovičová st., S. Pročková, E. Šinkovičová ml., (stojaci vpredu zľava) P. Ozank, J. Gocník, A. Kukla, Ľ. Drbohlav, J. Bartoš, (stojaci vzadu zľava) I. Lipták, I. Bublák, P. Lupták ml. a P. Lupták st. 

 

23.05. Májová cena
Situačná streľba, veľkokalibrová pištoľ, duel (súboj), bez rozdielu kategórií: 5. Ľubomír Budinský


06.06. Memoriál Ing. Ivana Lauku
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií: 3. Igor Bohuš, 5. Ľubomír Budinský

Desiatka najúspešnejších v súťaži
20.06. Žarnovická malokalibrovka
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória juniori, muži: 4. Róbert Káčer
Kategória senioriA: 4.Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 2. Pavel Ozank, 3. Milan Rakovský
 

 

 

 

  

 


Víťazná trojica majstrovstiev (zľava) P. Ozank, A. Kukla a Ľ. Budinský20.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ
Malokalibrová puška 30 rán, bez rozdielu kategórií: 1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 3. Ľubomír Budinský, 4. Milan Rakovský, 5. Róbert Káčer
 

 

 

 


27.06. Žiarska cena
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
Kategória juniori, muži: 5. Róbert Káčer
Kategória senioriA,senioriB: 3. Anton Kukla (splnený limit II.VT)


04.07. Memoriál Alexandra Híleka
Situačná streľba, veľkokalibrová pištoľ, duel (súboj), bez rozdielu kategórií: 3.-4. Peter Haring, 5.-8. Róbert Káčer


11.07. Cena obce Kozárovce
Situačná streľba, malokalibrová pištoľ, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 3. Roman Repiský, 5. Ján Repiský
Situačná streľba, malokalibrová pištoľ, duel (súboj), bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 3.-4. Roman Repiský, 5. Ján Repiský

 

25.07. Pohár primátora mesta Banská Štiavnica
Ľubovoľná malokalibrovka 30
Kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 3. Pavel Ozank (splnený limit III.VT), 4. Milan Rakovský

 

22.08. O Putovný pohár SNP
Ľubovoľná malokalibrovka 30
Kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank, 4. Milan Rakovský

 Dvanástka najúspešnejších v súťaži

5.9. Cena KLM Žarnovica
Ľubovoľná malokalibrovka 30
Kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 3. Pavel Ozank (splnený limit III. VT), 4. Milan 

 

 

 

 

 

 

Pätica súťažiacich zo Žarnovice (zľava) M. Rakovský, J. Repiský st., A. Kukla, P. Ozank a L. Závalec12.9. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)
Ľubovoľná malokalibrovka 15: 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank
Malokalibrová pištoľ 15: 1. Anton Kukla, 3. Ladislav Závalec, 5. Pavel Ozank
Dvojboj (ĽM 15 + MaPi 15): 1. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank
 

 

 

19.9. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe z krátkych guľových zbraní
Veľkokalibrová pištoľ 20 – OPEN, bez rozdielu kategórií: 5. Peter Haring
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií: 3. Peter Haring, 4. Anton Kukla, 5. Igor Bohuš

 

26.9. Cena obce Rudno nad Hronom
Ľubovoľná malokalibrovka 30
Kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank, 4. Milan Rakovský

 

2.10. Žarnovická cena
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
3. Peter Haring, 5. Anton Kukla

 

2.10. Desiatky 2010
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
4.-11. Igor Bohuš, Ľubomír Budinský, Peter Haring, Anton Kukla, Pavel Ozank

 Účastníci majstrovstiev (zľava) A. Kukla, P. Haring, Ľ. Budinský, I. Bohuš, P. Ozank a V. Mazúch

2.10. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring, 2. Anton Kukla, 3. Ľubomír Budinský, 4. Igor Bohuš, 5. Pavel Ozank
 

 

 

 

 

 

 

Najúspešnejšia trojica súťaže (zľava) Jozef Svetík, Dušan Bublák a Anton Kukla

9.10. Strelecká cena Žarnovice
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií: 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský, 5. Igor Bohuš 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.12. Vianočné kolky
Kolky 20 hodov do plných

3-členné družstváNa fotografii víťazné družstvo súťaže (zľava) J. Krnáč, L. Závalec a I. Kunský
1. Žarnovica „1“ (Ivan Kunský, Ladislav Závalec, Jaroslav Krnáč)
4.-6. Žarnovica „2“ (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Milan Rakovský)

Jednotlivci:
Kategória senioriA : 1. Jaroslav Krnáč, 3. Ing. Jozef Piecka
Kategória senioriB : 1. Ladislav Závalec, 2. Ivan Kunský, 3. Milan Rakovský

Dodatková súťaž:
2 hody do plných, bez rozdielu kategórií:
1. Milan Rakovský, 2. Jaroslav Krnáč
 


 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka