Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2011

Najlepšie umiestnenia členov ZO v roku 2011

 Cena mesta Banská Štiavnica

27.02. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní
Vzduchová puška 40 rán
Kategória seniori: 2. Anton Kukla, 3. Milan Rakovský, 5. Pavel Ozank
Na fotografii štvorica reprezentantov Žarnovice s viceprimátorom B. Štiavnice (zľava) P. Ozank, Ing. Š. Švihla, JUDr. D. Lukačko – viceprimátor, A. Kukla a M. Rakovský po vyhlásení výsledkov.

 

Strelecká cena a Majstrovstvá ZO03.04. Strelecká cena Žarnovice
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií: 4. Peter Haring, 5. Anton Kukla

 

03.04. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring, 2. Anton Kukla, 3. Ľubomír Budinský, 4. Igor Bohuš, 5. Pavel Ozank
Ocenení strelci podujatí (zľava) J. Svetík, D. Bublák, S. Valach, A. Kukla, P. Haring, Ľ. Budinský a V. Kollár (v podrepe).

 

10.04. Veľkonočné kolkyVeľkonočné kolky
Kolky 20 hodov do plných
3 – členné družstvá:
1. Žarnovica 1 (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)
4. Žarnovica 2 (Anton Kukla, Jozef Piecka, Milan Rakovský)
Jednotlivci:
Kategória senioriA: 1. Jaroslav Krnáč, 4. Jozef Piecka
Kategória senioriB: 1. Ladislav Závalec, 2. Ivan Kunský, 4. Milan Rakovský, 5. Anton Kukla
Dodatková súťaž:
3 hody do plných, bez rozdielu kategórií:
1. Ladislav Závalec, 2. Ivan Kunský
Na fotografii víťazné družstvo súťaže: I. Kunský (vľavo), L. Závalec a J. Krnáč (vzadu).

 

17.04. Veľkonočná cena Slovalco ZH
Veľkokalibrová pištoľ 20 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
4. Peter Haring
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií:
4. Stanislav Valach, 5. Peter Haring

 

08.05. Májová cena
Situačná športová streľba, veľkokalibrová pištoľ, bez rozdielu kategórií: 4. Peter Haring

 

Dvanástka najúspešnejších v súťaži15.05. Otváracia malokalibrovka
Malokalibrová puška 20 z 25 rán
Kategória kadeti, juniori, muži: 2. Peter Reck, 5. Tibor Tóth
Kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 2. Milan Rakovský
 

 Dvanástka najúspešnejších v súťaži

 

 

 

22.05. Cena obce Rudna nad Hronom
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií: 3. Anton Kukla, 4. Peter Haring, 5. Stanislav Valach
Desiatky (malokalibrová pištoľ), bez rozdielu kategórií: 2.-3. Stanislav Valach, 4.-12. Ľubomír Budinský, Peter Haring, Anton Kukla

 

05.06. Memoriál Ing. Ivana Lauku
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 4. Stanislav Valach 5. Anton Kukla
Desiatky (malokalibrová pištoľ), bez rozdielu kategórií: 2.-3. Ľubomír Budinský, 4.-12. Igor Bohuš, Peter Haring, Anton Kukla, Stanislav Valach

 

Dvanástka najúspešnejších strelcov súťaže12.06. Žarnovická malokalibrovka
Malokalibrová puška 30 rán
Kategória kadeti, juniori, muži: 2. Peter Reck
Kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 2. Pavel Ozank, 3. Milan Rakovský, 4. Ivan Kunský
 

 Dvanástka najúspešnejších strelcov súťaže

 

 

 

 

Víťazná trojica (zľava) P. Ozank, A. Kukla a Ľ. Budinský12.06. Majstrovstvá ZO
Malokalibrová puška 30 rán, bez rozdielu kategórií: 1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 3. Ľubomír Budinský, 4. Peter Reck, 5. Milan Rakovský
 

 

 

 Víťazná trojica (zľava) P. Ozank, A. Kukla a Ľ. Budinský

 

 

 

 

 

 

 

 

Najúspešnejšia trojica (zľava) P. Haring, I. Bublák a JUDr. M. Sabaka19.06. Žarnovická ľubovoľka
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 4. Anton Kukla, 5. Pavel Ozank
 

Najúspešnejšia trojica (zľava) P. Haring, I. Bublák a JUDr. M. Sabaka
 

 

 

 

 

 

Pätica strelcov ZO (zľava) A. Kukla, J. Repiský, P. Haring, Ľ. Budinský a P. Ozank.19.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií: 1. Peter Haring, 2. Anton Kukla,3. Pavel Ozank, 4. Ľubomír Budinský, 5. Ján Repiský
 

 Pätica strelcov ZO (zľava) A. Kukla, J. Repiský, P. Haring, Ľ. Budinský a P. Ozank.

  

 

 

 

26.06. Žiarska cena
Malokalibrová puška 30 rán
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 3. Milan Rakovský
03.07. Memoriál Alexandra Híleka
Situačná športová streľba, veľkokalibrová pištoľ, bez rozdielu kategórií: 5. Róbert Káčer
Situačná športová streľba, veľkokalibrová pištoľ, duel (súboj), bez rozdielu kategórií: 3. Róbert Káčer

 

 

24.07. Žiarska cena
Malokalibrová puška 30 rán
Kategória senioriA: 2. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 4. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský

 

 

21.08. O putovný pohár SNP
Malokalibrová puška 30 rán
Kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 3. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský

 

Na fotografii štvorica víťazov v jednotlivých kategóriách (zľava): S. Pročková, I. Bublák, Ľ. Drbohlav a P. Jány04.09. Cena KLM Žarnovica
Malokalibrová puška 30 rán
KategóriaA: 5. Ľubomír Budinský
KategóriaB: 2. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 4. Pavel Ozank, 5. Ivan Kunský

 


Na fotografii štvorica víťazov v jednotlivých kategóriách (zľava): S. Pročková, I. Bublák, Ľ. Drbohlav a P. Jány

 

 

 

 

 

 

Na fotografii súťažiaci starí páni: (v podrepe zľava) P. Ozank, Ing. J. Gocník, (v strede zľava) A. Kukla, S. Valach, Ľ. Drbohlav (vzadu zľava) Ing. Š. Švihla, V. Kollár a J. Repiský11.09. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)
Malokalibrová puška 15 rán: 3. Stanislav Valach, 4. Pavel Ozank, 5. Anton Kukla
Malokalibrová pištoľ 15 rán: 1. Stanislav Valach 2. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank
Dvojboj (MaPu 15 + MaPi 15): 1. Stanislav Valach, 2. Anton Kukla, 5. Pavel Ozank

 


Na fotografii súťažiaci starí páni: (v podrepe zľava) P. Ozank, Ing. J. Gocník, (v strede zľava) A. Kukla, S. Valach, Ľ. Drbohlav (vzadu zľava) Ing. Š. Švihla, V. Kollár a J. Repiský.
 

 

 

 

18.09. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe z krátkych guľových zbraní
Veľkokalibrová pištoľ 20 – OPEN, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring
Malokalibrová pištoľ 20:
4. Peter Haring, 5. Anton Kukla

 

25.09. Cena obce Rudno nad Hronom
Malokalibrová puška 30 rán
Kategória senioriA: 2. Ľubomír Budinský
Kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský

 

Najúspešnejšia trojica (zľava) P. Haring, D. Bublák a J. Svetík02.10. Žarnovická cena
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
2. Peter Haring, 5. Anton Kukla

 


 Najúspešnejšia trojica (zľava) P. Haring, D. Bublák a J. Svetík

 

 

 

 

 

 

 

02.10. Desiatky 2011
Veľkokalibrová pištoľ 30-služobná OPEN, bez rozdielu kategórií:
3. Igor Bohuš, 4.-13. Ľubomír Budinský, Peter Haring, Anton Kukla a Ján Repiský

 

Súťažiaci členovia ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (vzadu zľava) A. Kukla, P. Haring, Ľ. Budinský (vpredu zľava) J. Repiský, P. Ozank a I. Bohuš02.10. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK
1. Peter Haring, 2. Anton Kukla, 3. Ľubomír Budinský, 4. Igor Bohuš, 5. Pavel Ozank
 

 

Súťažiaci členovia ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (vzadu zľava) A. Kukla, P. Haring, Ľ. Budinský (vpredu zľava) J. Repiský, P. Ozank a I. Bohuš.

 

 

 

 

 

18.12. Vianočné kolky
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica „1“ (Jaroslav Krnáč, Jozef Tužinský, Ivan Kunský)
5. Žarnovica „2“ (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Milan Rakovský)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií:
1. Jaroslav Krnáč, 5. Ivan Kunský

 Najúspešnejší člen ZO a člen víťazného družstva Jaroslav Krnáč počas súťaže

 

 

Najúspešnejší člen ZO a člen víťazného družstva Jaroslav Krnáč počas súťaže

 

 


VYHODNOTENIE ÚČASTI ČLENOV NA SÚŤAŽIACH V ROKU 2011


a.) v športovej streľbe v puškových disciplínach:
1. Kukla Anton 75 b.
2. Budinský Ľubomír 44
3. Ozank Pavel 23
4. Rakovský Milan 21
5. Reck Peter 17
6. Valach Stanislav 8
7. Tužinský Jozef 6
8.-9. Kunský Ivan 5
Švihla Štefan, Ing. 5
10.-12. Krnáč Jaroslav 2
Repiský Ján (53) 2
Tóth Tibor 2
13. Káčer Róbert 1


b.) v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:
1. Haring Peter 139,75
2. Kukla Anton 125,25
3. Budinský Ľubomír 73,75
4. Bohuš Igor 69,75
5. Valach Stanislav 53,75
6. Ozank Pavel 31
7. Káčer Róbert 21
8. Repiský Ján (53) 20,75
9. Tóth Tibor 11,50
10.-11. Krnáč Jaroslav 4
Štefan Švihla, Ing. 4
12. Haring Martin 3
13. Rakovský Milan 2


c.) v nestreleckých disciplínach:
1. Krnáč Jaroslav 53,5
2. Kunský Ivan 47,25
3. Kukla Anton 31,75
4. Rakovský Milan 31
5. Haring Peter 28
6. Piecka Jozef, Ing. 24,5
7. Závalec Ladislav 19,5
8. Repiský Ján (53) 17,75
9. Valach Stanislav 6,25
10. Tužinský Jozef 6,00
 

d.) v celkovom vyhodnotení:
1. Kukla Anton 232 b.
2. Haring Peter 167,75
3. Budinský Ľubomír 117,75
4. Bohuš Igor 69,75
5. Valach Stanislav 68
6. Krnáč Jaroslav 59,5
7.-8. Ozank Pavel 54
Rakovský Milan 54
9. Kunský Ivan 52,25
10. Repiský Ján (53) 40,5
11. Piecka Jozef, Ing. 24,5
12. Káčer Róbert 22
13. Závalec Ladislav 19,5
14. Reck Peter 17
15. Tóth Tibor 13,5
16. Tužinský Jozef 12
17. Švihla Štefan, Ing. 9
18. Haring Martin 3
 

logoMESTO ŽARNOVICA POSKYTLO V ROKU 2011 Z ROZPOČTU FINANČNÚ DOTÁCIU VO VÝŠKE 350,- EUR.


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka