Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2013

PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2013 I.polrok
P.č.DátumDeňNázov súťažeDisciplína(y)UsporiadateľMiesto
01.03.03.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVzPu 60, 40, VzPi 40Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
02.24.03.NeVeľkonočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
03.14.04.NeStrelecká cena Žarnovice MaPi 40ŽarnovicaRudno n. Hronom
04.28.04.NeCena ŽiaruVPi 20, MaPi 20Žiar n. HronomRudno n. Hronom
05.05.05.NeMájová cena Situačná streľba + strelecký súboj VPiRudno n. HronomRudno n. Hronom
06.12.05.NeOtváracia malokalibrovkaMaPu 20 z 25ŽarnovicaRudno n. Hronom
07.19.05.NeCena obce Rudno n. HronomMaPi 40Rudno n. HronomRudno n. Hronom
08.02.06.NeMemoriál Ing. Ivana LaukuMaPi 40Rudno n. HronomRudno n. Hronom
09.16.06.NeŽarnovická ľubovoľka ĽPi 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
10.23.06.NeŽiarska cenaMaPu 30Žiar n. HronomRudno n. Hronom
11.30.6.NeŽarnovická malokalibrovka MaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2013 II.polrok
P.č.DátumDeňNázov súťažeDisciplína(y)UsporiadateľMiesto
12.07.07.NeMemoriál Alexandra HílekaVPi 30Nová BaňaRudno n. Hronom
13.21.07.NeCena primátora mesta Banská ŠtiavnicaMaPu 30Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
14.18.08.NePutovný pohár SNPMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
15.31.08.SoBranné pretekyJednotlivciŽarnovicaRudno n. Hronom
16.08.09.NeCena KLM ŽarnovicaMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
17.22.09.NeDvojboj starých pánovMaPu 15 + MaPi 15, 55-roč. a staršíŽarnovicaRudno n. Hronom
18.29.09.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVPi 20, MaPi 20Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
19.06.10.NeCena obce Rudno nad HronomMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
20.13.10.NeŽarnovická cena + Desiatky 2013VPi 30 + VPiŽarnovicaRudno n. Hronom
21.15.12.NeVianočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
22.27.12.PiVianočný stolný tenisJednotlivci - dospelíRudno n. HronomRudno n. Hronom

Poznámka: Uvedené sú len súťaže, na ktorých sa predpokladá účasť minimálne z regiónu. Základnou podmienkou ktorejkoľvek oficiálnej súťaže na úrovni regiónu je, aby minimálne 10 dní pred jej konaním boli jej predpokladaným účastníkom (rozumie sa príslušnej ZO, resp. ŠSK – minimálne v jednom exemplári) k dispozícii propozície, ktoré musia k dispozícii aj účastníkom počas konania súťaže. V nich musia byť uvedené všetky, k riadnemu konaniu súťaže, uvedené náležitosti. Organizátor sa usporiadaním súťaže taktiež zaväzuje, že do 14 dní od jej uskutočnenia bude mať každá príslušná ZO, resp. ŠSK (ktorej minimálne jeden člen sa zúčastnil súťaže) k dispozícii v jednom exemplári výsledkovú listinu s potrebnými náležitosťami.

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Najlepšie umiestnenie členov ZO v roku 2013

 

Úspešná dvojica strelcov ZO SZTŠ P. Haring (vľavo) a A. Kukla03.03. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní
Vzduchová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórii : 3. Peter Haring (splnený limit II.VT)
Vzduchová puška 40 rán
kategória senioriB: 1. Anton Kukla

 

Úspešná dvojica strelcov ZO SZTŠ P. Haring (vľavo) a A. Kukla

 

 

 


24.03. Veľkonočné kolky
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica 1 (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)
4. Žarnovica 2 (Róbert Káčer, Jozef Piecka, Anton Kukla)
5. Žarnovica 3 (Jozef Gocník, Ľubomír Budinský, Milan Rakovský)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 2. Ivan Kunský, 3. Jaroslav Krnáč, 5. Róbert Káčer
Dodatková súťaž na 6 hodov do plných, bez rozdielu kategórií: 2. Jaroslav Krnáč, 3. Ivan Kunský, 4. Ladislav Závalec, 5. Róbert Káčer

Jedenásť z trinástich súťažiacich za Žarnovicu (zľava) M. Rakovský, P. Haringová, A. Kukla, J. Krnáč, J. Repiský, L. Závalec, Ľ. Budinský, I. Kunský, P. Haring, V. Káčerová a R. Káčer.

 

 

Jedenásť z trinástich súťažiacich za Žarnovicu (zľava) M. Rakovský, P. Haringová, A. Kukla, J. Krnáč, J. Repiský, L. Závalec, Ľ. Budinský, I. Kunský, P. Haring, V. Káčerová a R. Káčer.
 

 

 

 

 

14.04. Strelecká cena ŽarnoviceNa fotografii 17 z 18 účastníkov súťaže
(7 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
2. Peter Haring, 3. Stanislav Valach, 5. Anton Kukla
 

Na fotografii 17 z 18 účastníkov súťaže

 

 

 

 

 

 

14.04. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica
(7 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring, 2. Stanislav Valach, 3. Anton Kukla, 4. Igor Bohuš, 5. Ľubomír Budinský
(zľava) Ľ. Budinský, P. Ozank, S. Valach, P. Haring, A. Kukla, J. Repiský a I. Bohuš

Na fotografii žarnovickí strelci (zľava) Ľ. Budinský, P. Ozank, S. Valach, P. Haring, A. Kukla, J. Repiský a I. Bohuš

 

 

 

 

 

 

 

 

28.04. Cena Slovalca ZH(zľava): P. Ozank, S. Valach, A. Kukla, I. Bohuš a Ľ. Budinský
(5 členov)
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií: 2. Stanislav Valach
Veľkokalibrová pištoľ 20 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií: 4. Igor Bohuš, 5. Ľubomír Budinský
 

Strelci súťažiaci za Žarnovicu (zľava): P. Ozank, S. Valach, A. Kukla, I. Bohuš a Ľ. Budinský

 

 

 

05.05. Májová cena
(1 člen)
Situačná športová streľba VPi: 5. Ľubomír Budinský
Situačná športová streľba (duel) VPi: 5.-8. Ľubomír Budinský

 

12.05. Otváracia malokalibrovka
(5 členov)
Malokalibrová puška 20 z 25
kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský
Sedmička najúspešnejších súťažiacich (vzadu zľava) Ing. J. Gocník, A. Kukla, JUDr. M. Sabaka, I. Bublák, Ľ. Budinský, P. Ozank a (vpredu) V. Stajník

 

Sedmička najúspešnejších súťažiacich (vzadu zľava) Ing. J. Gocník, A. Kukla, JUDr. M. Sabaka, I. Bublák, Ľ. Budinský, P. Ozank a (vpredu) V. Stajník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.05. Cena obce Rudno nad Hronom
(5 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií: 3. Stanislav Valach, 4. Anton Kukla

02.06. Memoriál Ing. Ivana Lauka
(5 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií: 2. Stanislav Valach, 4. Anton Kukla, 5. Igor Bohuš
Malokalibrová pištoľ, desiatky: 2. Stanislav Valach, 4.-10. Igor Bohuš a Anton Kukla

16.06. Žarnovická ľubovoľka
(5 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 1. Stanislav Valach, 2. Igor Bohuš, 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský

Súťažiaci žarnovickí strelci (zľava): I. Bohuš, Ľ. Budinský, S. Valach, P. Ozank a A. Kukla(5 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 1. Stanislav Valach, 2. Igor Bohuš, 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský, 5. Pavel Ozank
 

Súťažiaci žarnovickí strelci (zľava): I. Bohuš, Ľ. Budinský, S. Valach, P. Ozank a A. Kukla

 

 

 

 

23.06. Cena Slovalco Žiar nad Hronom
(3 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
kategória senioriB: 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank

30.06. Žarnovická malokalibrovka
(9 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán
kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla, 4. Pavel OzankDesiatka z dvanástich najúspešnejších strelcov súťaže
 

 

Desiatka z dvanástich najúspešnejších strelcov súťaže

 

 

 

 

 

 

 

30.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ
(9 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán, bez rozdielu kategórií:
1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 3. Ľubomír Budinský, 4. Tibor Tóth, 5. Jozef Tužinský
Na fotografii najlepšia trojica majstrovstiev (zľava) P. Ozank, A. Kukla a Ľ. Budinský

 

 

 

 

Na fotografii najlepšia trojica majstrovstiev (zľava) P. Ozank, A. Kukla a Ľ. Budinský

 

 

 

 

 

 

 

 

07.07. Memoriál Alexandra HílekaSúťažiaci členovia (stojaci zľava) P. Ozank, J. Repiský, Ľ. Budinský, A. Kukla, I. Bohuš a (v podrepe) P. Haring.
(6 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 4. Igor Bohuš, 5. Ľubomír Budinský

 


Súťažiaci členovia (stojaci zľava) P. Ozank, J. Repiský, Ľ. Budinský, A. Kukla, I. Bohuš a (v podrepe) P. Haring.

 

 

 


21.07. Pohár primátorky mesta Banská Štiavnica
(4 členovia)
Štvorica žarnovických strelcov (zľava) M. Rakovský, A. Kukla, P. Ozank a (v pokľaku) P. ReckĽubovoľná malokalibrovka 30
kategória juniori,muži: 5. Peter Reck
kategória senioriB: 3. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský
 

 

 

Štvorica žarnovických strelcov (zľava) M. Rakovský, A. Kukla, P. Ozank a (v pokľaku) P. Reck

 

 

 

 

 

 


18.08. O Putovný pohár SNP
Ľubovoľná malokalibrovka 30
(5 členov)
kategória dorastenci, kadeti, juniori, muži: 3. Peter Reck
kategória senioriA: 2. Ľubomír Budinský (splnený limit III.VT)
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 4. Pavel Ozank, 6. Milan Rakovský


31.08. Branné pretekyPodstatná časť účastníkov pretekov
(7 členov + 9 nečlenov)
kategória muži: 2. Róbert Káčer
kategória senioriA mladší : 5. Ľubomír Budinský
kategória senioriA starší: 1. Ing. Jozef Piecka
kategória senioriB: 1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 4. Ivan Kunský, 5. Milan Rakovský


Podstatná časť účastníkov pretekov

 


08.09. Cena KLM Žarnovica
(5 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30
kategória kadeti, juniori, muži: 2. Peter Reck
kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 4. Pavel Ozank, 5. Milan Rakovský
Deviati z desiatky ocenených súťažiacich (vzadu zľava) Ing. J. Gocník, V. Kollár, A. kukla, V. Stajník, JUDr. M. Sabaka, (vpredu zľava) P. Reck, M. Rakovský, D. Budinský a P. Žarnovičan

 

 

Deviati z desiatky ocenených súťažiacich (vzadu zľava) Ing. J. Gocník, V. Kollár, A. kukla, V. Stajník, JUDr. M. Sabaka, (vpredu zľava) P. Reck, M. Rakovský, D. Budinský a P. Žarnovičan
 

 

 

 

 


22.09. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)Účastníci súťaže (zľava): S. Valach, A.Kukla, P. Ozank, JUDr. M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, J. Repiský a M. Rakovský
(5 členov)
Malokalibrová puška 15: 1. Anton Kukla, 2. Pavel Ozank, 4. Stanislav Valach
Malokalibrová pištoľ 15: 1. Stanislav Valach, 2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank
Dvojboj (MaPu 15 + MaPi 15): 1. Anton Kukla, 2. Stanislav Valach, 3. Pavel Ozank 
 

Účastníci súťaže (zľava): S. Valach, A.Kukla, P. Ozank, JUDr. M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, J. Repiský a M. Rakovský

 

 

29.09. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe z krátkych guľových zbraní
Dvojica najúspešnejších reprezentantov Žarnovice I. Bohuš (vľavo) a P. Haring(6 členov)
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring, 3. Igor Bohuš, 5. Roman Repiský
Veľkokalibrová pištoľ 20 – OPEN, bez rozdielu kategórií: 3. Peter Haring.
 

 

 

Dvojica najúspešnejších reprezentantov Žarnovice I. Bohuš (vľavo) a P. Haring

 

 

 

 

 

Najlepšie umiestnenie členov ZO v roku 2013


Štvorica členov ZO (vzadu zľava) A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský a (vpredu) M. Rakovský.06.10. Cena obce Rudno nad Hronom
(4 členovia)
Ľubovoľná malokalibrová 30
kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinsky (splnený limit III.VT)
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 3. Pavel Ozank (splnený limit III.VT)
 

 

 

Štvorica členov ZO (vzadu zľava) A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský a (vpredu) M. Rakovský.


 

 

 

 

Víťazná trojica (zľava) Peter Haring, Dušan Bublák a JUDr. Miroslav Sabaka13.10. Žarnovická cena
(6 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií : 3. Peter Haring, 4. Igor Bohuš, 5. Anton Kukla

 

 

Víťazná trojica (zľava) Peter Haring, Dušan Bublák a JUDr. Miroslav Sabaka.

 

 

 

 

 

 


A. Kukla – víťaz súťaže13.10. Desiatky 2013
(5 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií : 1. Anton Kukla, 3. Igor Bohuš, 4.-9. Ľubomír Budinský, Peter Haring a Ján Repiský.

 

 

A. Kukla – víťaz súťaže

 

 

 

 

 

 


Súťažiaci členovia (zľava) A. Kukla, P. Haring, I. Bohuš, Ľ. Budinský, J. Repiský a P. Ozank.13.10. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK
(6 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30 – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií : 1. Peter Haring, 2. Igor Bohuš, 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský, 5. Ján Repiský

 

 

Súťažiaci členovia (zľava) A. Kukla, P. Haring, I. Bohuš, Ľ. Budinský, J. Repiský a P. Ozank.

 

 

 

15.12. Vianočné kolkySúťažiaci za Žarnovicu: (stojaci zľava) M. Rakovský, J. Piecka, P. Haring, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Krnáč, J. Repiský, I. Kunský, M. Haring, L. Závalec, (vpredu) R. Káčer s dcérou Viktóriu
(11 členov + 1 nečlen)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica „1“ (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)
2. Žarnovica „2“ (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Ľubomír Budinský)
5. Žarnovica „3“ (Róbert Káčer, Milan Rakovský, Viktória Káčerová)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií:
1. Jaroslav Krnáč, 2. Róbert Káčer, 4. Ľubomír Budinský, 5. Ladislav Závalec

 


Súťažiaci za Žarnovicu: (stojaci zľava) M. Rakovský, J. Piecka, P. Haring, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Krnáč, J. Repiský, I. Kunský, M. Haring, L. Závalec, (vpredu) R. Káčer s dcérou Viktóriu.

 

27.12. Vianočný stolný tenis
(5 členov + 2 nečlenovia)
Súťaž jednotlivcov bez rozdielu kategórií:
2. Ladislav Závalec, 4. Peter Haring, 5. Michal Piecka

 

 VYHODNOTENIE ÚČASTI ČLENOV NA SÚŤAŽIACH V ROKU 2013


a.) v športovej streľbe v puškových disciplínach:
1. Kukla Anton 86 bodov
2. Pavel Ozank 39
3. Budinský Ľubomír 29
4. Piecka Jozef, Ing. 16
5. Rakovský Milan 11
6. Reck Peter 8
7.- 9. Repiský Ján st. 4
Tužinský Jozef 4
Valach Stanislav 4
10. Tóth Tibor 3
11. Kunský Ivan 2

b.) v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:
1. Kukla Anton 109
2. Bohuš Igor 103
3. Haring Peter 92,5
4. Valach Stanislav 91
5. Budinský Ľubomír 64
6. Ozank Pavel 45
7. Piecka Jozef, Ing. 17,5
8. Repiský Ján st. 12,5
9. Repiský Roman 12
10. Repiský Juraj 6
11.-12. Rakovský Milan 1
Reck Peter 1

c.) v nestreleckých disciplínach:
1. Krnáč Jaroslav 52
2. Káčer Róbert 46
3. Závalec Ladislav 45,5
4. Kunský Ivan 40
5. Haring Peter 33
6. Budinský Ľubomír 32
7. Piecka Jozef, Ing. 27
8. Kukla Anton 23
9. Repiský Ján st. 21
10. Rakovský Milan 15
11. Ozank Pavel 7
12. Haring Martin 6

 

d.) celkové vyhodnotenie:
1. Kukla Anton 218 bodov
2. Haring Peter 125,5
3. Budinský Ľubomír 125
4. Bohuš Igor 103
5. Valach Stanislav 95
6. Ozank Pavel 91
7. Piecka Jozef, Ing. 60,5
8. Krnáč Jaroslav 52
9. Káčer Róbert 46
10. Závalec Ladislav 45,5
11. Kunský Ivan 42
12. Repiský Ján st. 37,5
13. Rakovský Milan 27
14. Repiský Roman 12
15. Reck Peter 9
16.-17. Haring Martin 6
Repiský Juraj 6
18. Tužinský Jozef 4
19. Tóth Tibor 3
 

erb mestaMESTO ŽARNOVICA POSKYTLO V ROKU 2013 Z ROZPOČTU MESTA FINAČNÚ DOTÁCIU V SUME 350,- EUR.
 


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka