Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2014

PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2014 I. polrok
P.č.DátumDeňNázov súťažeDisciplína(y)UsporiadateľMiesto
01.23.02.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVzPu 60, 40, VzPi 40Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
02.06.04.NeVeľkonočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
03.13.04.NeStrelecká cena Žarnovice + M-ZO MaPi 40ŽarnovicaRudno n. Hronom
04.27.04.NeCena ŽiaruVPi 20, MaPi 20Žiar n. HronomRudno n. Hronom
05.04.05.NeMájová cena IPSC Elektro-SvetíkVPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
06.11.05.NeOtváracia malokalibrovkaMaPu 20 z 25ŽarnovicaRudno n. Hronom
07.18.05.NeCena obce Rudno n. HronomMaPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
08.01.06.NeDUOMaPu 10, dvojiceRudno n. HronomRudno n. Hronom
09.08.06.NeŽarnovická malokalibrovka + M-ZOMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
10.15.06.NeŽarnovická ľubovoľka + M-ZOĽPi 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
11.22.06.NeŽiarska cenaMaPu 30Žiar n. HronomRudno n. Hronom
PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2014 II. polrok
12.06.07.NeMemoriál Alexandra HílekaMaPi 40Nová BaňaRudno n. Hronom
13.20.07.NeCena primátora mesta Banská ŠtiavnicaMaPu 30Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
14.17.08.NePutovný pohár SNPMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
15.30.08.SoBranné pretekyJednotlivciŽarnovicaRudno n. Hronom
16.31.08.NeIPSC-SlančíkVPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
17.07.09.NeCena KLM ŽarnovicaMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
18.14.09.NeDvojboj starých pánovMaPu 15 + MaPi 15, 55-roč. a staršíŽarnovicaRudno n. Hronom
19.21.09.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVPi 20, MaPi 20Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
20.05.10.NeCena obce Rudno nad HronomMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
21.12.10.NeŽarnovická cena + Desiatky 2014+M-ZOVPi 30 + VPiŽarnovicaRudno n. Hronom
22.14.12.NeVianočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
23.28.12.NeVianočný stolný tenisJednotlivci - dospelíRudno n. HronomRudno n. Hronom

Poznámka: Uvedené sú len súťaže, na ktorých sa predpokladá účasť minimálne z regiónu. Základnou podmienkou ktorejkoľvek oficiálnej súťaže na úrovni regiónu je, aby minimálne 10 dní pred jej konaním boli jej predpokladaným účastníkom (rozumie sa príslušnej ZO, resp. ŠSK – minimálne v jednom exemplári) k dispozícii propozície, ktoré musia k dispozícii aj účastníkom počas konania súťaže. V nich musia byť uvedené všetky, k riadnemu konaniu súťaže, uvedené náležitosti. Organizátor sa usporiadaním súťaže taktiež zaväzuje, že do 14 dní od jej uskutočnenia bude mať každá príslušná ZO, resp. ŠSK (ktorej minimálne jeden člen sa zúčastnil súťaže) k dispozícii v jednom exemplári výsledkovú listinu s potrebnými náležitosťami.

 

NAJLEPŠIE UMIESTNENIA ČLENOV V ROKU 2014

Na fotografii Anton Kukla s ocenením23.02. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní
(1 člen, 2 disciplíny)
Vzduchová puška 40 rán seniori 3. Anton Kukla
 

 

Na fotografii Anton Kukla s ocenením.
 

 

 

06.04. Veľkonočné kolky
(8 členov)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. ŽarnovÚčastníci súťažeica 1 (Jaroslav Krnáč, Ľubomír Budinský, Ladislav Závalec)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 2. Ladislav Závalec, 3. Jaroslav Krnáč, 4. Ľubomír Budinský
Dodatková súťaž na 3 hody do plných, bez rozdielu kategórií: 1. Jaroslav Krnáč
 

 

 

 

Účastníci súťaže

 

 

 

Na fotografii víťazná trojica (zľava) D. Bublák, S. Valach a J. Svetík13.04. Strelecká cena Žarnovice
(7 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
1. Stanislav Valach, 4. Peter Haring
 

 

 

 

 

 

Na fotografii víťazná trojica (zľava) D. Bublák, S. Valach a J. Svetík

 

 

 

 

 

Na fotografii šestica zo súťažiacich žarnovických strelcov (zľava) S. Valach, I. Bohuš, A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Ozank a J. Repiský 13.04. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica
(7 členov)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
1. Stanislav Valach, 2. Peter Haring, 3. Igor Bohuš, 4. Anton Kukla, 5. Ľubomír Budinský
 

 

 

Na fotografii šestica zo súťažiacich žarnovických strelcov (zľava) S. Valach, I. Bohuš, A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Ozank a J. Repiský

 

 

 

 

Strelci súťažiaci za Žarnovicu (zľava):P. Ozank, S. Valach, A. Kukla, Ľ. Budinský a I. Bohuš  27.04. Cena Slovalca ZH
(5 členov)
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií: 2. Stanislav Valach, 3. Igor Bohuš, 4. Anton Kukla
 

 

 

Strelci súťažiaci za Žarnovicu (zľava):P. Ozank, S. Valach, A. Kukla, Ľ. Budinský a I. Bohuš

 

 

 

04.05. Májová cena I.P.S.C.-Svetík
(1 člen)
Situačná športová streľba VPi: 5. Ľubomír Budinský
Situačná športová streľba (duel) VPi: 2. Ľubomír Budinský

 

11.05. Otváracia malokalibrovka

Desiatka ocenených súťažiacich (vzadu zľava): P. Ozank, M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, (vpredu zľava) M. Humená, T. Tóth, I. Bublák, P. Jány, M. Vrábel, Š. Šulek a J. Gocník

(5 členov)
Malokalibrová puška 20 z 25

kategória kadeti, juniori, muži: 2. Tibor Tóth

kategória senioriB: 2. Pavel Ozank, 5.Anton Kukla

 

Desiatka ocenených súťažiacich (vzadu zľava): P. Ozank, M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, (vpredu zľava) M. Humená, T. Tóth, I. Bublák, P. Jány, M. Vrábel, Š. Šulek a J. Gocník

 

 

18.05. Cena Rudna n. Hr. – Mini I.P.S.C.

(2 členovia)
Športová situačná streľba MaPi, bez rozdielu kategórií: 4. Tibor Tóth

Športová situačná streľba MaPi súboj-duel, bez rozdielu kategórií: 3.-4. Tibor Tóth, 5.-8. Ľubomír Budinský

 

 

08.06. Žarnovická malokalibrovka

(7 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán

kategória kadeti, juniori, muži: 2. Tibor Tóth

kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský (splnený limit III. výkonnostnej triedy)

kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III. výkonnostnej triedy), 4. Milan Rakovský, 5. Jozef Tužinský

Najúspešnejší v kategórii senioriA (zľava): J. Gocník, I. Bublák a Ľ. Budinský

 

Najúspešnejší v kategórii senioriA (zľava): J. Gocník, I. Bublák a Ľ. Budinský

 

 

 

 

 

 

 

 

Víťazná trojica v kategórii senioriB (zľava): M. Sabaka, A. kukla a V. Kollár

Víťazná trojica v kategórii senioriB (zľava): M. Sabaka, A. kukla a V. Kollár

 

 

 

 

 

 

 

08.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ

(7 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán, bez rozdielu kategórií:

1. Ľubomír Budinský, 2.Anton Kukla, 3.Tibor Tóth, 4. Milan Rakovský, 5. Jozef Tužinský

 

 

15.06. Žarnovická ľubovoľka

(6 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 1. Stanislav Valach, 3. Igor Bohuš, 4. Peter Haring, 5.-6. Ľubomír Budinský a Anton Kukla

 

15.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica

(6 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 1. Stanislav Valach, 2. Igor Bohuš, 3. Peter Haring, 4.-5. Ľubomír Budinský a Anton Kukla

Najúspešnejšia trojica majstrovstiev (zľava): I. Bohuš, S. Valach a P. Haring

 

Najúspešnejšia trojica majstrovstiev (zľava): I. Bohuš, S. Valach a P. Haring

 

 

 

 

 

29.06. Cena Slovalca Žiar nad Hronom

(4 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán

kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský

kategória senioriB: 1. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank (obaja splnený limit III. výkonnostnej triedy)

 

21.07. Pohár primátorky mesta Banská Štiavnica
(4 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30
kategória senioriB: 1. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank ( obaja splnený limit III. VT)

17.08. O Putovný pohár SNP
Ľubovoľná malokalibrovka 30
(5 členov)
kategória dorastenci, kadeti, juniori, muži: 2. Peter Reck
kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 3. Pavel Ozank

Víťazná trojica (zľava): Ľ. Budinský, I. Bohuš a M. Slančík

Pätica žarnovických strelcov (zľava) Ľ. Budinský, P. Reck, A. Kukla, P. Ozank a M. Rakovský

 

 

 

 

 

 


30.08. Branné preteky
(7 členov + 5 nečlenov)
kategória muži: 5. Peter ReckViac ako päťdesiatka účastníkov pretekov
kategória senioriA mladší : 5. Ľubomír Budinský
kategória senioriA starší: 2. Ing. Jozef Piecka
kategória senioriB: 1. Jozef Tužinský, 2. Anton Kukla, 4. Ivan Kunský, 5. Milan Rakovský

 

Viac ako päťdesiatka účastníkov pretekov

 

31.08. Cena I.P.S.C.-Slančík

(1 člen)
Víťazná trojica súťaže (zľava) M. Slančík, Ľ. Budinský a V. MazúchŠportová situačná streľba VPi, bez rozdielu kategórií: 3. Ľubomír Budinský

Športová situačná streľba VPi súboj-duel, bez rozdielu kategórií: 3. Ľubomír Budinský

Víťazná trojica súťaže (zľava) M. Slančík, Ľ. Budinský a V. Mazúch

 

 

 

 

 

 

07.09. Cena KLM Žarnovica
(9 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30Trinástka ocenených súťažiacich (vzadu zľava) A. Kukla, Ľ. Drbohlav, V. Kollár a D. Budinský, (vpredu zľava) E. Šinkovičová, I. Bublák, P. Jány, M. Humená, Ing. J. Gocník, P. Reck, Ľ. Budinský, E. Slančíková a M. Rakovský
kategória kadeti, juniori, muži: 2. Peter Reck
kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit III.VT), 4. Pavel Ozank


Trinástka ocenených súťažiacich (vzadu zľava) A. Kukla, Ľ. Drbohlav, V. Kollár a D. Budinský, (vpredu zľava) E. Šinkovičová, I. Bublák, P. Jány, M. Humená, Ing. J. Gocník, P. Reck, Ľ. Budinský, E. Slančíková a M. Rakovský

 

14.09. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)
(6 členov)
Malokalibrová puška 15: 2. Anton Kukla, 3. Stanislav ValachÚčastníci súťaže (zľava): S. Valach, A.Kukla, Ľ. Budinský, Ing. J. Gocník, V. Kollár, JUDr. M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, P. Ozank, P. Žarnovičan, J. Repiský a M. Rakovský
Malokalibrová pištoľ 15: 1. Stanislav Valach, 4. Anton Kukla
Dvojboj (MaPu 15 + MaPi 15): 1. . Stanislav Valach, 2. Anton Kukla, 3. Ľubomír Budinský

Účastníci súťaže (zľava): S. Valach, A.Kukla, Ľ. Budinský, Ing. J. Gocník, V. Kollár, JUDr. M. Sabaka, Ľ. Drbohlav, P. Ozank, P. Žarnovičan, J. Repiský a M. Rakovský

28.09. Memoriál Alexandra Híleka
(2 členovia)
Víťazná trojica (zľava): Ľ. Budinský, I. Bohuš a M. SlančíkMalokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií: 1. Ľubomír Budinský, 2. Igor Bohuš

 

Víťazná trojica (zľava): Ľ. Budinský, I. Bohuš a M. Slančík

 

 

 

 

 

 

 

 

Reprezentanti Žarnovice (zľava) A. Kukla, P. Reck, P. Ozank, Ľ. Budinský a M. Rakovský05.10. Cena obce Rudno nad Hronom
(2 členov)
Malokalibrová puška 30

kategória dorast, kadeti, juniori, muži, ženy, seniorky: 2. Peter Reck
kategória senioriA: 4. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 3. Pavel Ozank (splnený limit III. VT), 5. Milan Rakovský


Reprezentanti Žarnovice (zľava) A. Kukla, P. Reck, P. Ozank, Ľ. Budinský a M. Rakovský

 

Víťazná trojica (zľava): T. Benke, D. Bublák a M. Sabaka12.10. Žarnovická cena
(7 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 5. Igor Bohuš

 

Víťazná trojica (zľava): T. Benke, D. Bublák a M. Sabaka

 

 

 

 

 

 

 

Víťaz súťaže D. Bublák12.10. Desiatky 2014
(7 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 3.-7. Igor. Bohuš

 

Víťaz súťaže D. Bublák

 

 

 

 

 

 

 

Súťažiaci členovia (zľava): P. Haring, I. Bohuš, , A. Kukla, Ľ. Budinský, J. Reoiský, P. Reck a P. Ozank12.10. Majstrovstvá ZO + ŠSK Žarnovica
(7 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30, bez rozdielu kategórií: 1. Igor Bohuš, 2. Peter Haring, 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský, 5. Pavel Ozank

 

Súťažiaci členovia (zľava): P. Haring, I. Bohuš, , A. Kukla, Ľ. Budinský, J. Reoiský, P. Reck a P. Ozank

 

 

14.12. Vianočné kolky
(11 členov + 2 nečlenovia)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica „1“ (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)
2. Žarnovica „3“ (Viktória Káčerová, Róbert Káčer, Milan Rakovský,)
3. Žarnovica „2“ (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Ľubomír Budinský)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií:
1. Róbert Káčer, 2. Ladislav Závalec, 3.-4. Jaroslav Krnáč, 5.-6. Jaroslav Krnáč

Majstrovstvá ZO SZTŠ na 20 hodov do plných:

1. Róbert Káčer, 2. Ladislav Závalec, 3. Peter Haring, 4. Jaroslav Krnáč, 5. Ivan Kunský

Dodatková súťaž na 3 + 3 hody do plných, jednotlivci bez rozdielu kategórií:
1. Ladislav Závalec, 2. Jaroslav Krnáč, 3. Anton Kukla, 5.-8. Martin Haring a Ing. Jozef Piecka

(vzadu zľava) J. Piecka, Ľ. Budinský, R. Káčer, L. Závalec, P. Haring, M. Haring (vpredu zľava) P. Reck, M. Rakovský, A. Kukla, V. Káčerová, J. Krnáč, I. Kunský a P. Haringová

 

Súťažiaci za Žarnovicu: (vzadu zľava) J. Piecka, Ľ. Budinský, R. Káčer, L. Závalec, P. Haring, M. Haring (vpredu zľava) P. Reck, M. Rakovský, A. Kukla, V. Káčerová, J. Krnáč, I. Kunský a P. Haringová

 

 

 

28.12. Vianočný turnaj v stolnom tenise
(6 členov + 2 nečlenovia)
Súťaž jednotlivcov - mužov bez rozdielu kategórií:
1. Ladislav Závalec, 3. Michal Piecka, 4. Igor Bohuš

Súťažiaci po skončení turnaja

 

Súťažiaci po skončení turnaja

 

 

 

 

 

VYHODNOTENIE ÚČASTI ČLENOV NA SÚŤAŽIACH V ROKU 2014

a.) v športovej streľbe v puškových disciplínach:
        1. Kukla Anton                      115 bodov
        2. Ozank Pavel                         39
        3. Budinský Ľubomír               29
   4.- 6. Piecka Jozef, Ing.                 15
            Rakovský Milan                   15
            Reck Peter                            15

        7. Valach Stanislav                   10

        8. Tužinský Jozef                        8
        9. Repiský Ján st.                        6
10.-11. Kunský Ivan                           4
            Tóth Tibor                               4

12.-13. Krnáč Jaroslav                        1

            Švihla Štefan, Ing.                  1
b.) v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:
        1. Kukla Anton                      136,5

        2. Budinský Ľubomír             131,75
        3. Bohuš Igor                         104,6

        4. Haring Peter                       104
        5. Valach Stanislav                  67
        6. Ozank Pavel                         48
        7. Piecka Jozef, Ing.                 21,5

        8. Tóth Tibor                            14,75
        9. Repiský Ján st.                     12,5
      10. Reck Peter                            11,5
      11. Haring Martin                        8

      12. Rakovský Milan                    1
c.) v nestreleckých disciplínach:
       1. Závalec Ladislav                  77

       2. Krnáč Jaroslav                      48,5

       3. Piecka Jozef, Ing.                  41
       4. Budinský Ľubomír                40
       5. Káčer Róbert                         39
       6. Kukla Anton                          37,5
       7. Haring Peter                          32
       8. Kunský Ivan                          29

       9. Rakovský Milan                    26
     10. Repiský Ján st.                      12

     11. Bohuš Igor                            11

     12. Tužinský Jozef                      10

     13. Reck Peter                               7

     14. Haring Martin                         3  
d.) celkové vyhodnotenie:
       1. Kukla Anton                       289 bodov

       2. Budinský Ľubomír              205,75
       3. Haring Peter                        136
       4. Bohuš Igor                          115,6

       5. Ozank Pavel                        102
       6. Piecka Jozef, Ing.                  77,5
  7.- 8. Valach Stanislav                   77

           Závalec Ladislav                   77
       9. Krnáč Jaroslav                      49,5

     10. Rakovský Milan                    42 
     11. Káčer Róbert                         39

     12. Reck Peter                             33,5
     13. Kunský Ivan                          33
     14. Repiský Ján st.                      30,5

     15. Tóth Tibor                             18,75

     16. Tužinský Jozef                       17
     17. Haring Martin                        11
     18. Švihla Štefan, Ing.                   1

 

erb ZCMESTO ŽARNOVICA POSKYTLO V ROKU 2014 Z ROZPOČTU MESTA FINANČNÚ DOTÁCIU V SUME 350,- EUR.

 


 


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka