Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2015

PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2015 - I. polrok
P.č.DátumDeňNázov súťažeDisciplína(y)UsporiadateľMiesto
01.22.02.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVzPu 60, 40, VzPi 40Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
02.29.03.NeVeľkonočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
03.19.04.NeStrelecká cena Žarnovice + M-ZO MaPi 40ŽarnovicaRudno n. Hronom
08.26.04.NeCena Rudna Mini IPSCMaPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
04.03.05.NeCena ŽiaruVPi 20, MaPi 20Žiar n. HronomRudno n. Hronom
05.17.05.NeMájová cena IPSC-SvetíkVPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
06.24.05.NeŽarnovická malokalibrovka + M-ZOMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
07.07.06.NeDUOMaPu 10, dvojiceRudno n. HronomRudno n. Hronom
09.21.06.NeŽarnovická ľubovoľka + M-ZOĽPi 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
10.20.09.NeŽiarska cenaMaPu 30 - Zmena termínuŽiar n. HronomRudno n. Hronom
II. polrok
11.05.07.NeMemoriál Alexandra HílekaMaPi 40 ?Nová BaňaRudno n. Hronom
12.26.07.NeCena primátora mesta Banská ŠtiavnicaMaPu 30Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
13.16.08.NePutovný pohár SNPMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
14.  Branné preteky ZRUŠENÉJednotlivciŽarnovicaRudno n. Hronom
15.23.08.NeIPSC-SlančíkVPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
16.06.09.NeCena KLM ŽarnovicaMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
17.13.09.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVPi 20, MaPi 20Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
18.27.09.NeDvojboj starých pánovMaPu 15 + MaPi 15, 55-roč. a staršíŽarnovicaRudno n. Hronom
19.04.10.NeCena obce Rudno nad HronomMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
20.18.10.NeŽarnovická cena + Desiatky 2015+M-ZOVPi 30 + VPiŽarnovicaRudno n. Hronom
21.13.12.NeVianočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre

Poznámka: Uvedené sú len súťaže, na ktorých sa predpokladá účasť minimálne z regiónu. Základnou podmienkou ktorejkoľvek oficiálnej súťaže na úrovni regiónu je, aby minimálne 10 dní pred jej konaním boli jej predpokladaným účastníkom (rozumie sa príslušnej ZO, resp. ŠSK – minimálne v jednom exemplári) k dispozícii propozície, ktoré musia k dispozícii aj účastníkom počas konania súťaže. V nich musia byť uvedené všetky, k riadnemu konaniu súťaže, uvedené náležitosti. Organizátor sa usporiadaním súťaže taktiež zaväzuje, že do 14 dní od jej uskutočnenia  bude mať každá príslušná  ZO, resp. ŠSK (ktorej minimálne jeden člen sa zúčastnil súťaže) k dispozícii v jednom exemplári výsledkovú listinu s potrebnými náležitosťami.  

------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAJLEPŠIE UMIESTNENIA ČLENOV V ROKU 2015

 

07.02. „100-ROČNÍ“ (Levice)

(1 člen)
Streľba z krátkej guľovej zbrane (bez obmedzenia kalibru a typu) na 25 m

3. Anton Kukla ako dvojica spoločne s JUDr. Miroslavom Sabakom (ZO Rudno n. Hr.)

 


14.03. Cena mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní
(1 člen, 2 disciplíny)
vzduchová puška 40 rán, senioriB: 2. Anton Kukla
vzduchová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií: 3. Anton Kukla
 

 

29.03. Veľkonočné kolky (Hodruša-Hámre)
(8 členov + 1 nečlen)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica 1 (Ivan Kunský, Jaroslav Krnáč, Ladislav Závalec)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 3. Ivan Kunský, 4.-5. Ľubomír Budinský
Dodatková súťaž na 3 hody do plných, bez rozdielu kategórií: 1. Róbert Káčer, 4. Jaroslav Krnáč, 5. Anton Kukla

účastníci súťaže

Účastníci súťaže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.04. Strelecká cena Žarnovice (Rudno n. Hronom)
(9 členov + 1 člen ŠSK)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
2. Peter Haring, 3.Stanislav Valach

Na fotografii víťazná trojica súťaže (zľava) P. Haring, D. Bublák a S. Valach

 

 

Na fotografii víťazná trojica súťaže (zľava) P. Haring, D. Bublák a S. Valach

 

 

 

 

 

 

19.04. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (Rudno n. Hronom)
(10 členov ZO a ŠSK)
Malokalibrová pištoľ 40, bez rozdielu kategórií:
1. Peter Haring, 2. Stanislav Valach, 3. Igor Bohuš, 4. Ľubomír Budinský, 5. Anton Kukla
Na fotografii účastníci súťaže podľa poradia (zľava) P. Haring, S. Valach, I. Bohuš, Ľ. Budinský, A. Kukla, P. Koštenský, P. Ozank, J. Repiský, P. Žarnovičan a Ing. Š. Švihla

 

Na fotografii účastníci súťaže podľa poradia (zľava) P. Haring, S. Valach, I. Bohuš, Ľ. Budinský, A. Kukla, P. Koštenský, P. Ozank, J. Repiský, P. Žarnovičan a Ing. Š. Švihla

 

 

 

 

26.04. Cena Rudna n. Hr. – Mini I.P.S.C.
(4 členovia)
Športová situačná streľba MaPi, bez rozdielu kategórií: 2.Peter Haring, 4. Pavol Koštenský

Športová situačná streľba MaPi súboj-duel, bez rozdielu kategórií: 1. Pavol Koštenský, 3. Ján Repiský, 4.-5. Peter Haring.

Športová situačná streľba MaPi na kovové siluety, bez rozdielu kategórií: 1. Peter Haring, 3. Pavol Koštenský

Súťažiaci členovia ZO SZTŠ Žarnovica (zľava) Ľ. Budinský, J. Repiský, P. Haring a P. Koštenský

 

 

Súťažiaci členovia ZO SZTŠ Žarnovica (zľava) Ľ. Budinský, J. Repiský, P. Haring a P. Koštenský

 

 

 

 

 

 

 

03.05. Cena Slovalco (Rudno n. Hronom)

Veľkokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií súťažilo päť členov ZO.
Malokalibrová pištoľ 20, bez rozdielu kategórií (súťažili štyria členovia ZO): 3. Igor Bohuš, 4. Anton Kukla
Najúspešnejšia trojica v MaPi (zľava) J. Bundzel, D. Bublák a I. Bohuš

 

 

Najúspešnejšia trojica v MaPi (zľava) J. Bundzel, D. Bublák a I. Bohuš.

 

 

 

 

 

 

 

17.05. Májová cena I.P.S.C.-Svetík (Rudno n. Hronom)
(4 členovia)
Situačná športová streľba VPi, bez rozdielu kategórií: 2. Pavol Koštenský

Víťazná trojica(zľava) M. Slančík, P. Koštenský a J. Svetík

 

 

Víťazná trojica(zľava)  P. Koštenský, M. Slančík a J. Svetík

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Situačná športová streľba (duel) VPi, bez rozdielu kategórií: 2. Peter Haring

Víťazná trojica v dueli (zľava) P. Haring,  M. Slančík a J. Svetík

 

 

 

Víťazná trojica v dueli (zľava) P. Haring,  M. Slančík a J. Svetík

 

 

 

 

 

 

 

24.05. Žarnovická malokalibrovka (Rudno n. Hronom)

(6 členov)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán

kategória muži + senioriA: 2. Ľubomír Budinský, 4. Peter Reck

kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II. výkonnostnej triedy), 5. Ján Repiský

Víťazná trojica v dueli (zľava) P. Haring,  M. Slančík a J. Svetík

 

 

Najúspešnejšia šestica v súťaži (vzadu zľava) JUDr. M. Sabaka, A. Kukla, Ľ. Drbohlav, (vpredu zľava) Ľ. Budinský, I. Bublák a P. Žarnovičan

 

 

 

 

 

 

24.05. Majstrovstvá ZO SZTŠ (Rudno n. Hronom)

(6 členov)
Malokalibrová puška 30 rán, bez rozdielu kategórií:

1..Anton Kukla, 2. Ľubomír Budinský, 3. Peter Reck, 4. Ján Repiský, 5. Ing. Štefan Švihla

Účastníci súťaže podľa poradia (zľava) A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Reck, J. Repiský, Ing. Š. Švihla a M. Rakovský

 

Účastníci súťaže podľa poradia (zľava) A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Reck, J. Repiský, Ing. Š. Švihla a M. Rakovský

 

 

 

 

 

 

21.06. Žarnovická ľubovoľka (Rudno n. Hronom)

(7 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií:

1.Peter Haring, 4. Stanislav Valach

Víťazná trojica súťaže (zľava) Dušan Bublák, Peter Haring a Miroslav Sabaka

 

 

Víťazná trojica súťaže (zľava) Dušan Bublák, Peter Haring a Miroslav Sabaka

 

 

 

 

 

 

 

21.06. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (Rudno n. Hronom)

(7 členov)
Ľubovoľná pištoľ 30 rán, bez rozdielu kategórií:

1.Peter Haring, 2. Stanislav Valach, 3. Igor Bohuš, 4. Anton Kukla, 5. Pavol Ozank

Účastníci majstrovstiev (zľava) S. Valach, P. Haring, I. Bohuš, A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský a J. Repiský

 

 

Účastníci majstrovstiev (zľava) S. Valach, P. Haring, I. Bohuš, A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský a J. Repiský

 

 

 

 

 

05.07. Memoriál Alexandra Híleka (Rudno n. Hronom)

(5 členov)
Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií:

1. Stanislav Valach, 2. Pavol Koštenský, 3. Igor Bohuš, 4. Ľubomír Budinský

Súťažiaci žarnovickí reprezentanti (zľava) S. Valach, P. Koštenský, I. Bohuš a Ľ. Budinský

 

 

Súťažiaci žarnovickí reprezentanti (zľava) S. Valach, P. Koštenský, I. Bohuš a Ľ. Budinský

 

 

 

 

 

 

 

26.07. Pohár primátorky mesta Banská Štiavnica (Ban. Štiavnica)

(4 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán

Kategória senioriB:

2. Anton Kukla, 3. Pavol Ozank (obaja splnený limit III.VT), 5. Milan Rakovský

Žarnovickí účastníci súťaže (zľava) P. Reck, M. Rakovský, A. Kukla a P. Ozank

 

 

Žarnovickí účastníci súťaže (zľava) P. Reck, M. Rakovský, A. Kukla a P. Ozank

 

 

 

 

 

 

16.08. O Putovný pohár SNP (Rudno n. Hronom)

(6 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 ránŠestica súťažiacich za ZO Žarnovica (vzadu zľava) P. Ozank a A. Kukla, (vpredu zľava) Ľ. Budinský, P. Reck, M. Rakovský a J. Repiský.

 

Kategória dorast, kadeti, juniori, muži, ženy, seniorky:

2. Peter Reck

Kategória senioriA:

2. Ľubomír Budinský

Kategória senioriB:

2. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank (obaja splnený limit III.VT)

 

Šestica súťažiacich za ZO Žarnovica (vzadu zľava) P. Ozank a A. Kukla, (vpredu zľava) Ľ. Budinský, P. Reck, M. Rakovský a J. Repiský.

23.08. Cena I.P.S.C. –Slančík (Rudno n. Hronom)
(2 členovia)

Športová situačná streľba VPi cal. 9 mm >, kategória seniori: 3. Ľubomír Budinský

Športová situačná streľba VPi cal. 9 mm > súboj-duel, bez rozdielu kategórií: 4.-6. Peter Haring

 

06.09. Cena KLM Žarnovica (Rudno n. Hronom)
(7 členov)
Ľubovoľná Trinástka ocenených súťažiacich (vzadu zľava) J. Gocník, I. Bublák, A. Kukla, Ľ. Drbohlav, Ľ. Budinský, (vpredu zľava) P. Vékony, M. Humená, M. Vékony, M. Maturkaničová, P. Jány, E. Praženicová, P. Reck a M. Rakovskýmalokalibrovka 30
kategória kadeti, juniori, muži: 3. Peter Reck
kategória senioriA: 3. Ľubomír Budinský
kategória senioriB: 1. Anton Kukla (splnený limit II.VT), 4. Pavel Ozank
m
Trinástka ocenených súťažiacich (vzadu zľava) J. Gocník, I. Bublák, A. Kukla, Ľ. Drbohlav, Ľ. Budinský, (vpredu zľava) P. Vékony, M. Humená, M. Vékony, M. Maturkaničová, P. Jány, E. Praženicová, P. Reck a M. Rakovský

 

 

13.09. Memoriál Františka Liptáka v streľbe z krátkych guľových zbraní (Ban. Štiavnica)
(8 členov)Riaditeľ súťaže P. Lupták (prvý zľava) a šestica zo siedmych súťažiacich za Žarnovicu (zľava) P. Koštenský, I. Bohuš, P. Haring, A. Kukla, P. Ozank a P. Reck
Malokalibrová pištoľ 20: 1. Igor Bohuš

Veľkokalibrová pištoľ 20: 4.-5. Peter Haring

Riaditeľ súťaže P. Lupták (prvý zľava) a šestica zo siedmych súťažiacich za Žarnovicu (zľava) P. Koštenský, I. Bohuš, P. Haring, A. Kukla, P. Ozank a P. Reck

 

 

 

20.09. Žiarska cena (Rudno n. Hronom)

Štvorica reprezentantov ZO SZTŠ Žarnovica (zľava) Ľ. Budinský, P. Ozank, A.Kukla a J. Repiský(4 členovia)
Ľubovoľná malokalibrovka 30 rán

kategória senioriA: 2. Ľubomír Budinský

kategória senioriB: 3. Pavel Ozank, 4. Anton Kukla (obaja splnený limit III. výkonnostnej triedy), 5. Ján Repiský


Štvorica reprezentantov ZO SZTŠ Žarnovica (zľava) Ľ. Budinský, P. Ozank, A.Kukla a J. Repiský

 

 

 

27.09. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)
Desiatka z účastníkov súťaže (zľava) A. Kukla, S. Valach, M. Sabaka, Ľ. Budinský, P. Ozank, J. Gocník, M. Slančík, V. Kollár, J. Repiský a M. Rakovský(7 členov)
Malokalibrová puška 15: 1. Anton Kukla, 3. Pavel Ozank, 4. Stanislav Valach
Malokalibrová pištoľ 15: 2. Stanislav Valach, 3. Anton Kukla, 4. Ľubomír Budinský
Dvojboj (MaPu 15 + MaPi 15): 1. Anton Kukla, 2. Stanislav Valach,  4. Ľubomír Budinský, 5. Pavel Ozank


Desiatka z účastníkov súťaže (zľava) A. Kukla, S. Valach, M. Sabaka, Ľ. Budinský, P. Ozank, J. Gocník, M. Slančík, V. Kollár, J. Repiský a M. Rakovský

 

04.10. Cena obce Rudno n. Hronom

(6 členovia)

Šestica žarnovických strelcov (zľava) Ľ. Budinský, P. Reck, A. Kukla, J. Repiský, P. Ozank a M. Rakovský

Malokalibrová puška 30 rán

Kategória dorast, kadeti, juniori, muži, ženy, seniorky:

2. Peter Reck

Kategória senioriA:

2. Ľubomír Budinský (splnený limit III.VT)

Kategória senioriB:

2. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank (obaja splnený limit III.VT)

 

Šestica žarnovických strelcov (zľava) Ľ. Budinský, P. Reck, A. Kukla, J. Repiský, P. Ozank a M. Rakovský

 

Víťazná trojica súťaže (zľava) D. Bublák, M. Sabaka a J. Bundzel18.10. Žarnovická cena (Rudno n. Hronom)

 

(7 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií: 5. Igor Bohuš

 

Víťazná trojica súťaže (zľava) D. Bublák, M. Sabaka a J. Bundzel

 

 

 

 

18.10. Desiatky 2015 (Rudno n. Hronom

D. Bublák – víťaz súťaže

)

(7 členov)
Veľkokalibrová pištoľ 30 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií: 3.-12. Igor Bohuš, Ľubomír Budinský, Pavol Koštenský, Anton Kukla, Pavel Ozank, Peter Reck a Ján Repiský

 

D. Bublák – víťaz súťaže

 

 

 

 

 

 

 

18.10. Majstrovstvá ZO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (Rudno n. Hronom)

(7 členov)

Účastníci majstrovstiev (zľava) I. Bohuš, P. Koštenský, A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Ozank, P. Reck a J. Repiský

Veľkokalibrová pištoľ 30 rán – služobná OPEN, bez rozdielu kategórií: 1. Igor Bohusš, 2. Pavol Koštenský, 3. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank

 

Účastníci majstrovstiev (zľava) I. Bohuš, P. Koštenský, A. Kukla, Ľ. Budinský, P. Ozank, P. Reck a J. Repiský

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

27.12. Vianočný turnaj v stolnom tenise (Rudno n. Hronom)

(7 členov + 2 nečlenovia)
Súťaž jednotlivcov – mužov bez rozdielu kategórií: 4. Jaroslav Krnáč

Podstatná časť účastníkov po vyhlásení výsledkov

Podstatná časť účastníkov po vyhlásení výsledkov

 

 

 

 

 

 

VYHODNOTENIE ÚČASTI ČLENOV NA SÚŤAŽIACH V ROKU 2015

 

       a.) v športovej streľbe v puškových disciplínach:

          1. Kukla Anton                      110  bodov

          2. Ozank Pavel                         51

          3. Budinský Ľubomír               44

          4. Piecka Jozef, Ing.                 21

          5. Reck Peter                            14

          6. Repiský Ján st.                      13

      7.-8. Rakovský Milan                     9

              Valach Stanislav                     9

          9. Švihla Štefan, Ing.                  6

        10. Kunský Ivan                           2

        11. Závalec Ladislav                    1

             

b.)  v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:

           1. Kukla Anton                     167,75

           2. Haring Peter                     141,25

           3. Koštenský Pavol               117,5

           4. Bohuš Igor                        116,75

           5. Budinský Ľubomír              83,75

           6. Stanislav Valach                  54

           7. Ozank Pavel                         47,75

           8. Repiský Ján st.                     34,5

           9. Piecka Jozef, Ing.                 28,5

         10. Reck Peter                            10,75

         11. Haring  Martin                        4

         12. Závalec Ladislav                    2

   13.-15. Krnáč Jaroslav                       1

               Rakovský Milan                     1

               Švihla Štefan, Ing.                  1

 

    c.)  v nestreleckých disciplínach sa samotne nevyhodnocovalo, pretože sa uskutočnili len dve podujatia, ale získané body sa započítali do celkového hodnotenia

 

    d.)  celkové vyhodnotenie členov:

           1. Kukla Anton                     283,75 bodu

           2. Budinský Ľubomír           156,75

           3. Haring Peter                     141,25

           4. Bohuš Igor                       123,75

           5. Koštenský Pavol              117,5

           6. Ozank Pavel                       98,75

           7. Piecka Jozef, Ing.               70,15

           8. Valach Stanislav                 63

           9. Repiský Ján st.                    58,75

         10. Krnáč Jaroslav                     43

         11. Kunský Ivan                        40,5

         12. Závalec Ladislav                  39,5        

         13. Káčer Róbert                        30,5

         14. Reck Peter                            24,75

         15. Rakovský Milan                   22

         16. Švihla Štefan, Ing.                  7

         17. Haring Martin                         4

 

Mesto Žarnovica poskytlo v roku 2015 zo svojho rozpočtu finančnú dotáciu v sume 350,- EUR. logo


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka