Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žarnovica - oficiálna stránka mestaHľadať
 
 

Rok 2016

PLÁN PODUJATÍ SZTŠ REGIÓNU NA ROK 2016 - I. polrok
P.č.DátumDeňNázov súťažeDisciplína(y)UsporiadateľMiesto
01.10.01.NeNovoročné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
02.13.03.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVzPu 60, 40, VzPi 40Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
03.20.03.NeVeľkonočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
04.17.04.NeStrelecká cena Žarnovice + M-MO MaPi 40ŽarnovicaRudno n. Hronom
05.24.04.NeCena Rudna Mini IPSCMaPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
06.01.05.NeCena ŽiaruVPi 20, MaPi 20Žiar n. HronomRudno n. Hronom
07.15.05.NeIPSC-Svetík (Rudnianska liga - 1.kolo)VPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
08.22.05.NeŽarnovická malokalibrovka + M-MOMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
09.05.06.NeDUOMaPu 10, dvojiceRudno n. HronomRudno n. Hronom
10.12.06.NeIPSC-Mazúch (Rudnianska liga - 2.kolo)VPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
11.19.06.NeŽarnovická ľubovoľka + M-MOĽPi 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
12.26.06.NeŽiarska cenaMaPu 30Žiar n. HronomRudno n. Hronom
II.polrok
13.03.07.NeMemoriál Alexandra HílekaMaPi 40Nová BaňaRudno n. Hronom
14.24.07.NeCena primátora mesta Banská ŠtiavnicaMaPu 30Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
15.14.08.NePutovný pohár SNPMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
16.20.08.SoBranné pretekyJednotlivciŽarnovicaRudno n. Hronom
17.21.08.NeIPSC-Slančík (Rudnianska liga - 3.kolo)VPi situačná streľba + duelRudno n. HronomRudno n. Hronom
18.04.09.NeCena KLM ŽarnovicaMaPu 30ŽarnovicaRudno n. Hronom
19.11.09.NeCena mesta Banská ŠtiavnicaVPi 20, MaPi 20Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica
20.25.09.NeDvojboj starých pánovMaPu 15 + MaPi 15, 55-roč. a staršíŽarnovicaRudno n. Hronom
21.02.10.NeCena obce Rudno nad HronomMaPu 30Rudno n. HronomRudno n. Hronom
22.09.10.NeŽarnovická cena + Desiatky 2016+M-MOVPi 30 + VPiŽarnovicaRudno n. Hronom
23.11.12.NeVianočné kolky20 HP, 3-členné družstváRudno n. HronomHodruša-Hámre
24.27.12.UtVianočný stolný tenisJednotlivci - dospelíRudno n. HronomRudno n. Hronom

Poznámka: Uvedené sú len súťaže, na ktorých sa predpokladá účasť minimálne z regiónu. Základnou podmienkou ktorejkoľvek oficiálnej súťaže na úrovni regiónu je, aby minimálne 10 dní pred jej konaním boli jej predpokladaným účastníkom (rozumie sa príslušnej ZO, resp. ŠSK – minimálne v jednom exemplári) k dispozícii propozície, ktoré musia k dispozícii aj účastníkom počas konania súťaže. V nich musia byť uvedené všetky, k riadnemu konaniu súťaže, uvedené náležitosti. Organizátor sa usporiadaním súťaže taktiež zaväzuje, že do 14 dní od jej uskutočnenia  bude mať každá príslušná  ZO, resp. ŠSK (ktorej minimálne jeden člen sa zúčastnil súťaže) k dispozícii v jednom exemplári výsledkovú listinu s potrebnými náležitosťami. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ÚČASTI  A NAJLEPŠIE UMIESTNENIA ČLENOV V ROKU 2016

 

10.01. Novoročné kolky (Hodruša-Hámre)
(8 členov)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica 1 (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Ladislav Závalec)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 1.-2. Ladislav Závalec
Dodatková súťaž na 3+3 hody do plných, bez rozdielu kategórií: 1. Peter Haring, 2. Ján Repiský, 5.-6. Milan Rakovský

Víťazné družstvo súťaže (zľava) L. Závalec, Ing. J. Piecka a A. Kukla

 

Víťazné družstvo súťaže (zľava) L. Závalec, Ing. J. Piecka a A. Kukla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.01. Kolkárske majstrovstvá ZO SZTŠ (Hodruša-Hámre)
(8 členov)
Kolky 20 hodov do plných, jednotlivci bez rozdielu kategórií:

1. Ladislav Závalec, 2. Peter Haring, 3. Ing. Jozef Piecka, 4. Anton Kukla, 5. Pavol Koštenský

Víťazné trojica majstrovstiev organizácie (zľava) P. Haring, L. Závalec a Ing. J. Piecka

 

 

Víťazné trojica majstrovstiev organizácie (zľava) P. Haring, L. Závalec a Ing. J. Piecka

 

 

 

 

 

 

24.01. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – I. kolo

Kategória ŠTANDARD (2 členovia)

 

06.02. „100-ROČNÍ“ (Levice)

Streľba z krátkej guľovej zbrane (bez obmedzenia kalibru a typu) na 25 m (1 člen)

21.02. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – II. kolo

Kategória OPEN (2 členovia)
2. Ondrej Michálik, 3. Róbert Káčer

05.03. Kovové siluety (Levice)

Malokalibrová pištoľ/revolver, bez rozdielu kategórií (1 člen)

 

05.03. Cena Mesta Banská Štiavnica v streľbe zo vzduchových zbraní (Ban.Štiavnica)

VzPu 40, bez rozdielu kategórií (2 členovia)

VzPi 40, bez rozdielu kategórií (2 členovia):

3. Peter Haring

 

20.03. Veľkonočné kolky strelcov (Hodruša-Hámre)
(8 členov)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica 1 (Jaroslav Krnáč, Ivan Kunský, Ladislav Závalec)

2. Žarnovica 2 (Peter Haring, Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 1. Jaroslav Krnáč, 2. Ivan Kunský, 3. Ladislav Závalec, 4.-5. Peter Haring
Dodatková súťaž na 3+3 hody do plných, bez rozdielu kategórií: 1. Jaroslav Krnáč, 2. Peter Haring, 4. Ladislav Závalec, 5.-7. Ivan Kunský

Trojice víťazných družstiev (zľava) P. Haring, A. Kukla, Ing. J. Piecka, L. Závalec, J. Krnáč, I. Kunský, L. Slančíková, E. Slančíková a M. Slančík

 

 

Trojice víťazných družstiev (zľava) P. Haring, A. Kukla, Ing. J. Piecka, L. Závalec, J. Krnáč, I. Kunský, L. Slančíková, E. Slančíková a M. Slančík

 

 

 

 

 

20.03. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – III. kolo

Kategória OPEN (2 členovia)
2. Ondrej Michálik, 3. Róbert Káčer
Kategória ŠTANDARD (1 člen)

 

1Súťažiaci po vyhlásení výsledkov7.04. Strelecká cena Žarnovice – 8. ročník (Rudno nad Hronom )

Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií (11 členov)

2. Peter Haring, 3. Igor Bohuš, 4. Stanislav Valach

 

 

Súťažiaci po vyhlásení výsledkov

 

 

17.04. Majstrovstvá MO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (Rudno nad Hronom )

Sedmička najúspešnejších v súťaži (zľava): P. Haring, I. Bohuš, S. Valach, P. Koštenský, A. Kukla, Ľ. Budinský a P. OzankMalokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií (12 členov)

1. Peter Haring, 2. Igor Bohuš, 3. Stanislav Valach, 4. Pavol Koštenský, 5. Anton Kukla

 

Sedmička najúspešnejších v súťaži (zľava): P. Haring, I. Bohuš, S. Valach, P. Koštenský, A. Kukla, Ľ. Budinský a P. Ozank

 

 

 

17.04. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – IV. kolo

Kategória OPEN (2 členovia)
2. Ondrej Michálik, 4. Róbert Káčer
 

 

24.04. Cena Rudna Mini I.P.S.C.  (Rudno nad Hronom )

Športová situačná streľba MaPi

- bez rozdielu kategórií (4 členovia): 3. Pavol Koštenský

- kategória seniori (3 členovia): 3. Ján Repiský, 4. Peter Haring, 5. Ľubomír Budinský

Športová situačná streľba MaPi (súboj – duel) 4 čSúťažiaca štvorica reprezentantov Žarnovice (zľava) Ľ. Budinský, J. Repiský, P. Koštenský a P. Haringlenovia:

2. Peter Haring

 

Súťažiaca štvorica reprezentantov Žarnovice (zľava) Ľ. Budinský, J. Repiský, P. Koštenský a P. Haring

 

 

 

 

 

 

01.05. Cena Žiaru  (Rudno nad Hronom )

Veľkokalibrová pištoľ 20 (5 členov)

3. Anton Kukla

Malokalibrová pištoľ 20 (6 členov)

3. Stanislav Valach, 5.-6. Igor Bohuš a Ľubomír Budinský

Za Žarnovicu súťažiaci strelci (zľava): P. Reck, A. Kukla, J. Repiský, S. Valach, I. Bohuš a Ľ. Budinský

 

 

Za Žarnovicu súťažiaci strelci (zľava): P. Reck, A. Kukla, J. Repiský, S. Valach, I. Bohuš a Ľ. Budinský

 

 

 

 

 

15.05. I.P.S.C. – Svetík 2016 – Rudnianska liga – I. kolo (Rudno nad Hronom )

Športová situačná streľba VPi cal 9 mm >

Bez rozdielu kategórií (4 členovia)

2. Pavol Koštenský, 5 Róbert Káčer

Kategória seniori:Žarnovickí strelci (zľava): R. Káčer, P. Koštenský, Ľ. Budinský a T. Tóth

3. Ľubomír Budinský

Súboj – duel

3. Ľubomír Budinský, 4. Pavol Koštenský, 5.-8. Róbert Káčer a Tibor Tóth

 

 

Žarnovickí strelci (zľava): R. Káčer, P. Koštenský, Ľ. Budinský a T. Tóth

 

 

 

22.05. Žarnovická malokalibrovka – 10.ročník (Rudno nad Hronom )

Ľubovoľná malokalibrovka 30 (6 členov)

Kategória muži + senioriA :

2. Ľubomír Budinský, 5. Peter Reck

Kategória senioriB:

1. Pavel Ozank  (splnený limit II.VT), 4. Anton Kukla

Deviatka najúspešnejších strelcov súťaže

 

 

 

Deviatka najúspešnejších strelcov súťaže

 

 

 

 

 

 

22.05. Majstrovstvá MO SZTŠ (Rudno nad Hronom )

Malokalibrová puška (6 členov)

Bez rozdielu kategórií:

1. Pavel Ozank, 2. Ľubomír Budinský, 3. Anton Kukla, 4. Peter Reck, 5. Ján Repiský

V majstrovstvách súťažiaci strelci (zľava) P. Ozank, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Repiský, P. Reck a M. Rakovský

 

V majstrovstvách súťažiaci strelci (zľava) P. Ozank, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Repiský, P. Reck a M. Rakovský

 

 

 

 

 

 

29.05. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – V. kolo

Kategória OPEN (2 členovia)
2. Ondrej Michálik, 3. Róbert Káčer

 


05.06. Júnová malokalibrovka DUO (Rudno nad Hronom )

Malokalibrová puška 10 – dvojice (1 člen + 1 nečlen)

Dvojice: 4. Anton Kukla st + Anton Kukla ml.

Jednotlivci: 2. Anton Kukla st.

 

12.06. I.P.S.C. – Mazúch 2016 – Rudnianska liga – II. kolo (Rudno nad Hronom )

Športová situačná streľba VPi cal 9 mm >

Bez rozdielu kategórií (2 členovia)

3. Pavol Koštenský

Súboj – duel

4. Pavol Koštenský

Najlepšia trojica (zľava) M. Tomík, M. Slančík a P. Koštenský

 

 

Najlepšia trojica (zľava) M. Tomík, M. Slančík a P. Koštenský

 

 

 

 

 

 

 

 

19.06. Žarnovická ľubovoľka (Rudno nad Hronom )

Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií (7 členov):Súťažiaci strelci

3. Stanislav Valach, 5. Igor Bohuš

 

Súťažiaci strelci

 

 

 

 

 

 

19.06. Majstrovstvá MO SZTŠ a ŠSK Žarnovica (Rudno nad Hronom )

Ľubovoľná pištoľ 30, bez rozdielu kategórií (7 členov):

1. Peter  Haring, 2. Stanislav Valach, 3. Igor Bohuš, 4. Anton Kukla, 5. Ľubomír Budinský

Súťažiaci členovia (zľava): P. Haring, S. Valach, I. Bohuš, A. Kukla, Ľ. Budinský, RNDr. P. Michálik a P. Ozank

 

 

Súťažiaci členovia (zľava): P. Haring, S. Valach, I. Bohuš, A. Kukla, Ľ. Budinský, RNDr. P. Michálik a P. Ozank

 

 

 

 

 

26.05. Žiarska cena (Rudno nad Hronom )

Ľubovoľná malokalibrovka 30 (4 členovia)

Kategória senioriA :

3. Ľubomír BudinskýŠtvorica strelcov reprezentujúcich Žarnovica (zľava) M. Rakovský, Ľ. Budinský,  A. Kukla a P. Ozank

Kategória senioriB:

2. Anton Kukla (II.VT), 3. Pavel Ozank (III.VT)

 

Štvorica strelcov reprezentujúcich Žarnovica (zľava) M. Rakovský, Ľ. Budinský,  A. Kukla a P. Ozank

 

 

 

03.07. Memoriál Alexandra Híleka – 7. ročník (Rudno nad Hronom )

Malokalibrová pištoľ 40 rán, bez rozdielu kategórií (6 členov)

2.. Igor Bohuš, 5. Anton Kukla

Víťazná trojica (zľava) Igor Bohuš, Dušan Bublák a Ondrej Benke

 

Víťazná trojica (zľava) Igor Bohuš, Dušan Bublák a Ondrej Benke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.07. Pohár Primátorky mesta Banská Štiavnica – 14. ročník (Banská Štiavnica)

Ľubovoľná malokalibrovka 30 (3 členovia)

Kategória senioriB:

3. Anton Kukla, 4. Pavel Ozank 

 

14.08. O Putovný pohár SNP – 22. novodobý ročník (Rudno nad Hronom)

Ľubovoľná malokalibrovka 30 (4 členovia)

Kategória senioriA :

3. Ľubomír Budinský (III.VT)

Kategória senioriB:

2. Anton Kukla (II.VT), 4. Pavel Ozank (III.VT)  

Štvorica strelcov reprezentujúcich Žarnovicu (zľava) M. Rakovský, Ľ. Budinský, P. Ozank a A. Kukla

 

Štvorica strelcov reprezentujúcich Žarnovicu (zľava) M. Rakovský, Ľ. Budinský, P. Ozank a A. Kukla

 

 

 

 

 

 

 

20.08. Branné preteky SZTŠ (Rudno nad Hronom)

(8 členov + 5 nečlenov

kategória muži (21-45 roční): 2. Róbert Káčer, 4. Ondrej Michálik

kategória senioriA mladší (46-54 roční): 1. Roman Šteflovič

kategória senioriA starší (55-59 roční): 3. Jozef Piecka, 4. Ľubomír Budinský

kategória senioriB starší (66-70 roční) + kategória senioriB najstarší (71 roční a starší):

1. Pavel Ozank, 2. Ivan Kunský, 3. Anton Kukla

Tridsiatka súťažiacich pred štartom

Tridsiatka súťažiacich pred štartom

 

 

 

 

 

 

 

 

Trojica najstarších účastníkov (zľava) I. Kunský, P. Ozank a A. Kukla

 

Trojica najstarších účastníkov (zľava) I. Kunský, P. Ozank a A. Kukla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.08. I.P.S.C. – Slančík 2016 – Rudnianska liga – III. kolo (Rudno nad Hronom )

Športová situačná streľba VPi cal 9 mm >

Bez rozdielu kategórií (4 členovia)

3. Ľubomír Budinský

Súboj – duel

3. Róbert Káčer, 5.-8. Ľubomír Budinský, Ondrej Michálik

Najlepšia trojica v dueli (zľava) R. Káčer, M. Slančík a M. Tomík

 

Najlepšia trojica v dueli (zľava) R. Káčer, M. Slančík a M. Tomík

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudnianska liga 2016 – Konečné poradie

Športová situačná streľba VPi cal 9 mm >

Bez rozdielu kategórií (5 členovia)

3. Pavol Koštenský

Vyhodnotenie seniorov:

3. Ľubomír Budinský

Najlepšia trojica seniorov (zľava) Ľ. Budinský, M. Slančík a V. Mazúch

 

Najlepšia trojica seniorov (zľava) Ľ. Budinský, M. Slančík a V. Mazúch

 

 

 

 

 

 

 

 

04.09. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – VI. kolo

Kategória ŠTANDARD (3 členovia)

 

04.09. Cena KLM Žarnovica – 16. ročník (Rudno nad Hronom)

Ľubovoľná malokalibrovka 30 (7 členov)

Podstatná časť súťažiacich

 

Podstatná časť súťažiacich

 

 

Kategória dorast, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, seniorky :

3. Peter Reck

Kategória senioriA :

3. Ľubomír Budinský (III.VT)

Kategória senioriB:

4. Anton Kukla, 5. Pavel Ozank

Strelci reprezentujúci MO SZTŠ Žarnovica (zľava) P. Ozank, Ing. Š. Švihla, P. Reck, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Repiský a M. Rakovský

Strelci reprezentujúci MO SZTŠ Žarnovica (zľava) P. Ozank, Ing. Š. Švihla, P. Reck, Ľ. Budinský, A. Kukla, J. Repiský a M. Rakovský

 

17.09. Levický strapec – veľkorážna pištoľ, revolver (Levice)

Kategória ŠTANDARD (1 člen)

 

 

25.09. Dvojboj starých pánov (55-ročných a starších)
(6 členov)
Malokalibrová puška 15: 2. Pavel Ozank, 3. Anton Kukla
Malokalibrová pištoľ 15: 2. Stanislav Valach, 4. Anton Kukla, 5. Ľubomír Budinský
Dvojboj (MaPu 15 + MaPi 15): 2. Anton Kukla, 3. Stanislav Valach

Účastníci  súťaže podľa konečného poradia (zľava): I. Bublák, A. Kukla, S. Valach, M. Sabaka, V. Kollár, P. Ozank, J. Gocník, Ľ. Budinský, M. Slančík, J. Repiský, M. Rakovský a P. Žarnovičan


Účastníci  súťaže podľa konečného poradia (zľava): I. Bublák, A. Kukla, S. Valach, M. Sabaka, V. Kollár, P. Ozank, J. Gocník, Ľ. Budinský, M. Slančík, J. Repiský, M. Rakovský a P. Žarnovičan

 

 

 

 


25.09. Ligová súťaž zo samonabíjacích zbraní (Levice) – Finále

Kategória ŠTANDARD (3 členovia)

Kategória OPEN (2 členovia

2. Ondrej Michálik, 3. Róbert Káčer

 

02.10. Cena obce Rudno nad Hronom (Rudno nad Hronom)

Malokalibrová puška 30 (5 členov)

Kategória senioriA :

3. Ľubomír Budinský (III.VT)

Kategória senioriB:

1. Pavel Ozank (III.VT), 2. Anton Kukla (III.VT)

Pätica strelcov reprezentujúcich Žarnovicu (zľava) A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský, J. Repiský a M. Rakovský

 

Pätica strelcov reprezentujúcich Žarnovicu (zľava) A. Kukla, P. Ozank, Ľ. Budinský, J. Repiský a M. Rakovský

 

 

 

 

 

 

 

Víťazná trojica súťaže (zľava) Ondrej Benke, Marián Šimonek a Dušan Bublák09.10. Žarnovická cena – 10. ročník (Rudno nad Hronom)

Veľkokalibrová pištoľ  30, bez rozdielu kategórií (6 členov)

4. Anton Kukla

Víťazná trojica súťaže (zľava) Ondrej Benke, Marián Šimonek a Dušan Bublák

 

 

 

 

 

09.10. Desiatky 2016 (Rudno nad Hronom)

Veľkokalibrová pištoľ  30, bez rozdielu kategórií (5 členov)

Igor Bohuš – víťaz súťaže1. Igor Bohuš, 5.-11. Ľubomír Budinský, Pavol Koštenský, Anton Kukla a Pavel Ozank

 

 

Igor Bohuš – víťaz súťaže

 

 

 

 

 

 

 

09.10. Majstrovstvá MO SZTŠ a ŠSK (Rudno nad Hronom)Víťazná trojica (zľava) Ľ. Budinský, A. Kukla a P. Koštenský

Veľkokalibrová pištoľ  30, bez rozdielu kategórií (6 členov)

1. Anton Kukla, 2. Ľubomír Budinský, 3. Pavol Koštenský, 4. Igor Bohuš, 5. Pavel Ozank

 

 

Víťazná trojica (zľava) Ľ. Budinský, A. Kukla a P. Koštenský

 

 

 

 

 

27.11. Pohár oslobodenia Levíc  - samonabíjacia puška (Levice)

Kategória ŠTANDARD (1 člen)

 

03.12. Cena Želiezoviec  - samonabíjacia puška  vz. 58 (Želiezovce)

(1 člen)

 

11.12. Vianočné kolky strelcov (Hodruša-Hámre)
(8 členov + 2 nečlenovia)
Kolky 20 hodov do plných
3-členné družstvá:
1. Žarnovica 2 (Anton Kukla, Ing. Jozef Piecka, Ľubomír Budinský)

2. Žarnovica 1 (Jaroslav Krnáč, Peter Haring, Ivan Kunský)
Jednotlivci, bez rozdielu kategórií: 2. Ing. Jozef Piecka, 3. Pavol Michálik, 4. Jaroslav Krnáč
Dodatková súťaž na 3+3 hody do plných, bez rozdielu kategórií: 1. Jaroslav Krnáč

(vpredu zľava) D. Káčer, V. Káčerová, (v strede zľava) M. Rakovský, J. Krnáč, I. Kunský, R. Káčer, A. Kukla, (vzadu zľava) P. Haring, P. Michálik, K. Pinka, Ľ. Budinský  a J. Piecka

Žarnovická „výprava“ na súťaži (vpredu zľava) D. Káčer, V. Káčerová, (v strede zľava) M. Rakovský, J. Krnáč, I. Kunský, R. Káčer, A. Kukla, (vzadu zľava) P. Haring, P. Michálik, K. Pinka, Ľ. Budinský  a J. Piecka

 

 

 

 

 

 

 

27.12. Vianočný stolný tenis strelcov (Rudno nad Hronom)

(3 členovia)

Súťaž jednotlivcov – mužov bez rozdielu kategórií: 4. Jaroslav Krnáč

Najstarší účastník 83-ročný Milan Rakovský

Zo zápasu v základnej časti (v popredí) medzi M. Rakovským a J. Krnáčom

Zo zápasu v základnej časti (v popredí) medzi M. Rakovským a J. Krnáčom

 

 

 

 

 

 

 

31.12. Silvestrovský beh žarnovickými mostmi (Žarnovica)

(1 člen)
Anton Kukla bol najstarším úspešným účastníkom

A. Kukla po behu s medailou a sladkým ocenením pre najstaršieho účastníka

A. Kukla po behu s medailou a sladkým ocenením pre najstaršieho účastníka

 

VYHODNOTENIE ČLENOV NA SÚŤAŽIACH V ROKU 2016

       a.) v športovej streľbe v puškových disciplínach:

          1. Kukla Anton                         75  bodov

          2. Michálik Ondrej                   70                    

          3. Ozank Pavel                         65

          4. Haring Peter                         54

          5. Budinský Ľubomír               36

          6. Káčer Róbert                        30

          7. Koštenský Pavol                   20

          8. Piecka Jozef, Ing.                 15

    9.-10. Rakovský Milan                   11

              Repiský Ján st.                      11

        11. Valach Stanislav                     7

        12. Švihla Štefan, Ing.                  6

        13. Reck Peter                              2

    b.)  v športovej streľbe v pištoľových disciplínach:

           1. Kukla Anton                     130,25

           2. Koštenský Pavol               101,75

           3. Budinský Ľubomír             79

           4. Bohuš Igor                          68,5

           5. Haring Peter                        56,5

           6. Stanislav Valach                  53

           7. Piecka Jozef, Ing.                 21,5

           8. Káčer Róbert                        19,25

           9. Ozank Pavel                         19

         10. Michálik Peter, RNDr.         11

         11. Repiský Ján st.                     10

         12. Tóth Tibor                              8,75

         13. Reck Peter                              8

         14. Michálik Ondrej                     4,25

   15.-16. Rakovský Milan                     1

               Švihla Štefan, Ing.                  1

c.) v nestreleckých disciplínach:

          1. Piecka Jozef, Ing.                  68

          2. Krnáč Jaroslav                      57 (+)

          3. Kukla Anton                         57

          4. Haring Peter                         56,5

          5. Závalec Ladislav                  54,5

          6. Kunský Ivan                         46,5

          7. Michálik Pavol                     23

          8. Rakovský Milan                   20

          9. Budinský Ľubomír               17

        10. Repiský Ján st.                     16,5

        11. Koštenský Pavol                  15

        12. Káčer Róbert                         7

        13. Valach Stanislav                    4,5

        14. Ozank Pavel                           3

 15.-16. Michálik Ondrej                     2

              Šteflovič Roman                    2

  d.)  v celkovom hodnotení:

           1. Kukla Anton                     262,25 bodu

           2. Haring Peter                     167

           3. Koštenský Pavol              136,75

           4. Budinský Ľubomír           132

           5. Piecka Jozef, Ing.             104,5

           6. Ozank Pavel                       87

           7. Michálik Ondrej                 76,25

           8. Bohuš Igor                          68,5

           9. Valach Stanislav                 64,5

         10. Krnáč Jaroslav                    57

         11. Káčer Róbert                       56,25

         12. Závalec Ladislav                 54,5

         13. Kunský Ivan                        46,5

         14. Repiský Ján st.                     37,5

         15. Rakovský Milan                   32

         16. Michálik Pavol                     23

         17. Michálik Peter, RNDr.         11

         18. Reck Peter                            10

         19. Tóth Tibor                              8,75

         20. Švihla Štefan, Ing.                 7

         21. Šteflovič Roman                    2

   Žiadnej súťaže sa nezúčastnili len štyria členovia.

   Na základe dosiahnutých výsledkov bol Anton Kukla navrhnutý na ocenenie v rámci ankety „NAJÚSPEŠNEJŠÍ ŠPORTOVEC MESTA ŽARNOVICA ZA ROK 2016“ v III. kategórii (22-roční a starší).

 

Mesto Žarnovica poskytlo v roku 2016 zo svojho rozpočtu finančnú dotáciu v sume 450,- EUR.


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroupNetronics
ÚvodÚvodná stránka